• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Se poate la e-mail? (adresa de mail ....dubla?)
Se poate la e-mail?
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 3:36 PM
As vrea sa va intreb daca...... se poate ca la formularul de contact de pe un site, atunci cand cineva trimite un e-mail spre persoana de contact, acest e-mail sa ajunga la 2 adrese?
Situl meu ofera o colaborare si as vrea ca atunci cand un client trimite un e-mail spre o firma cu care colaborez, acest e-mail sa ajunga si la mine.
Sau orice varianta asemanatoare este buna, dar care sa imi spuna cand un client contacteaza firma prin intermediul sitului meu?
Daca stiti vreun cod ceva, va rog postati aici am nevoie urgent.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 3:55 PM
Da, se poate. Principală » Formulare de E-mail » Administrarea formularelor pentru mail şi acolo ai formularul pentru e-mail care dacă îl ai în forma iniţială se numeşte Contact Us. si acolo ai E-mail-urile destinatarilor: Aici poţi adăuga 3.
Sper că te-am lămurit. Baftă.

Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 10:41 PM
SkipY, mare mersi da mai lamurit smile te referi la acele 3 casute de la E-mail form unde poti adauga destinatarii, sau "E-mails of recipients:".
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 1:13 AM
"E-mails of recipients:", poti pune 3.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 5 | 3:17 PM
da am vazut smile ceea ce e foarte bine ca eu am nevoie doar de 2:)

Adăugat (21/01/2012, 2:17 PM)
---------------------------------------------
tot legat de e-mail :
am vazut pe unele site-uri ca atunci cand vrei sa trimiti un e-mail de la Contact in locul pentru "textul mesajului" apare un text ...predefinit .
De exemplu : eu ma uit pe un model de paturi, imi place patul x si apas Contact, in e-mailul primit de pe site sa imi apara ca este vorba despre acel pat undeva in mesaj.


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 3:45 PM
Chibo, mai bine da un screen
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 7 | 4:10 PM



Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 8 | 4:34 PM
Modifică Web-site si scrie link-ul materialului pe care vreţi să îl cumperi, sau ceva de genu, altfel nu vad cum ai pute face smile .
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 9 | 5:40 PM
Chibo, cu totul altceva.. cumpara modulul eshop ca sa nu faci multi nervi...
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Se poate la e-mail? (adresa de mail ....dubla?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: