• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Motor de căutare
Motor de căutare
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:11 AM
De ce site-ul meu nu apare în motoarele de căutare ? Indexarea este permisă, accesări are suficiente
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 7:31 AM
Link site?
Good things come to those who wait!
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 3:25 PM
www.scniorgaiasi.ucoz.net
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 10:44 AM
band, robots.txt intr-adevar este deblocat, deci site-ul poate fi indexat. Indexarea insa nu asigura si prima pozitie la cautare. In primul rand, site-ul pierde mult pentru ca nu are un domeniu propriu, de forma site.ro / site.com - Google "depuncteaza" toate site-urile fara un domeniu personalizat. De asemenea, asigura-te pe partea de SEO - sa fi adaugat si meta tag-uri. Adauga site-ul si in Google Search Console (https://search.google.com/search-console/welcome)
Good things come to those who wait!
band206
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 6:32 AM
De site.ro nu mai poate fi vorba. Doar știți că nu mai merge
Cum pun tag-urile ?
Material modificat de band206 - Sâmbătă, 19/06/2021, 6:33 AM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 11:52 AM
band206, nu inteleg referinta la site.ro - oricand se poate conecta un domeniu personalizat din zona .ro - referinta mea era la domeniul personalizat, nu la subdomeniu.
Vizavi de tag-uri, poti oferi mai multe detalii referitor la unde si ce anume doresti sa adaugi?

Good things come to those who wait!
band206
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 7:55 PM
Păi doresc sa adaug câteva tag-uri, poate astfel site-ul va apărea în motoarele de căutare.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Motor de căutare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: