• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu functioneaza site
Nu functioneaza site
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 16 | 11:40 AM
Fabian, ai adăugat valorile NS în panoul de administrare a domeniului?
Fabian
Postări: 168
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 4:34 PM
bigblog, http://i.imgur.com/LJzYdis.png
Calitate, nu cantitate.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 18 | 11:46 AM
Fabian, între timp ai anulat atasarea? Actualmente nu apare niciun domeniu în curs de atașare. Te rog să urmezi pașii prezentați aici pentru atașarea domeniului.
Good things come to those who wait!
Fabian
Postări: 168
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 8:30 PM
Felicia, exact ce scrie acolo am facut si nu a mers. Da, am anulat atasarea. Nu pot sa inteleg cum a putut merge perfect din martie si dintr-o data sa nu mai mearga
Calitate, nu cantitate.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 20 | 9:08 AM
Fabian, încearcă din nou. Dacă tot nu merge, revino cu mesaj și nu anula atașarea, pentru a putea verifica situația.
Good things come to those who wait!
Fabian
Postări: 168
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 10:01 PM
Felicia, ok, voi incerca.

Adăugat (30/08/2016, 10:01 PM)
---------------------------------------------
Felicia, daca las atasarea, pe unele dispozitive ma trimite catre site-ul cu adresa domeniului adaugat ai da eroare..


Calitate, nu cantitate.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 22 | 1:17 PM
Fabian, la domeniu apare statusul serverHold, din acest motiv nu se poate atașa cu succes, chiar dacă ai introdus corect serverele de nume. Acest status este setat de către registratorul domeniului șî înseamnă că domeniul nu a fost activat în DNS.
Trebuie să iei legătura cu registratorul domeniului pentru soluționarea situației - poți să le și mentionezi statusul care apare (serverHold).

Good things come to those who wait!
Fabian
Postări: 168
Reputație: 0
Mesaj # 23 | 2:04 PM
Felicia, domeniul nu a fost cumparat de mine, cum pot lua legatura cu registratorul?
Calitate, nu cantitate.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 24 | 5:24 PM
Fabian, prin registrator ne referim la asistenţa tehnică a serviciului de domenii.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu functioneaza site
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: