• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Deblocarea site-ului (Vreau sa imi deblokez site-ul.)
Deblocarea site-ului
kalean
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:04 PM
Buna seara, ceva timp in urma am dat de un site ce avea posibilitate sa cumperi vizitatori pe site de si a fost prima data cind am aflat de ei am decis sa incerc. Am achitat o anumita suma si am avut 100 vizitatori peste un anumit timp, dar am fost blocat pentru "Autosurf" Ma poate cineva ajuta sa imi deblokez site-ul, imi pare rau ca am incercat aceasta metoda. Astept Raspuns. Multumesc
Site-ul meu: http://felicitari.ucoz.net DNS: http://ofelicitare.ru
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 11:13 PM
kalean, scrie la Asistenţa Tehnică.
kalean
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:39 AM
Ar fi bine sa imi spui categoria corespunzatoare fiindca nu o stiu! ms
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 8:39 AM
kalean, cand te loghezi pe site, iti apare o fereastra ajax, acolo scrii.
kalean
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:51 PM
Imi pare rau dar nuam inteles unde trebuie sa ma logez, aici pe site sau pe site-ul din semnatura ta.. defapt nici in una nici alta nu am vazut fereastra spusa de tine. ms
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 5:45 PM
kalean, intri pe site-ul tau, daca nu esti logat iti apare asa ceva:

dupa ce te loghezi, sus in admin bar vei vedea un link cu font ingrosat, daca nu gresesc cu rosu. Click pe acel link si scriii adminilor care e situatia.

kalean
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 6:38 PM
Aici deja am scris dar nu vad nici un raspuns... Motivul blocarii este inlaturat, dar site-ul nu mi-l deblokeaza.. sad

Cheating counters, auto surfing
Dvs. trebuie să îndepărtaţi toate cauzele blocării contului
Cererea a fost expediată către Asistenţa Tehnică.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 6:53 PM
kalean, Ai scos acel link (script) care-ti aducea utilizatori? daca da, si daca ai scris la suportu tehnic, asteapta.
kalean
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 10:05 PM
De cind am scos linkul si am trimis cererea sa imi deblokeze site-ul. DAr nimik folos. AS putea ruga vreun moderator sa verifice cit timp va mai fi blocat site-ul meu ?? MS anticipat
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 11:32 PM
kalean, gata, multumit??? smile
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 11 | 0:11 AM
kalean, website-ul tau a fost deblocat. Din pacate mesajul tau a fost catalogat gresit de sistem si din acest motiv nu ai primit un raspuns la acesta. Iti recomand sa consulti si Termenii de Utilizare uCoz - incalcarea repetata a acestora duce la blocarea definitiva a site-ului.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Deblocarea site-ului (Vreau sa imi deblokez site-ul.)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: