• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » cont premium nu s-a prelungit
cont premium nu s-a prelungit
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 0:18 AM
A mai ramas 9 zile din cont premium si mai departe am mai prelungit inca 3 luni dar nu s-a actualizat inca.Ce s-a intimplat?
Material modificat de barabi12 - Joi, 11/04/2013, 0:19 AM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 11:01 AM
Momentan ai activ Pachetul de Baza - in momentul in care se finalizeaza perioada pentru care l-ai achizitionat, se va activa optiunea achizitionata pe perioada de 3 luni (Sterge banner-ul cu anunturi). Momentan este in asteptare, deoarece optiunea aceasta este inclusa in pachetul pe care-l ai momentan (doua servicii cu plata similare nu pot fi active pe website in acelasi timp http://forum.ucoz.ro/forum/25-1904-1)
Good things come to those who wait!
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:49 PM
Multumesc ,vreau sa inteleg ca ce am activat e la fel ca si pachetul de baza 3.09 ,sau este alceva?ca este un pic de diferenta intre cele doua pachete catva centi.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 2:13 PM
barabi12, pachetul de bază este mult mai avantajos pentru că, pentru câțiva cenți, ai în plus: 800 MB pe disc, FTP mărit la 60 MB, 1 bonus la asistența tehnică specială (adica pot să-ți facă un script mai complex la cerere) și, în plus, ai posibilitatea să atașezi fișiere la formularele pentru e-mail. Detalii complete aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:32 PM
Numai cand dai clic la prelungire nu se dau aceste informatii,ca sa stii ce sa alegi.Acuma o sa vad care este diferenta intre cele doua pachete.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 6:27 PM
barabi12, dacă vrei să anulezi achiziționarea eliminării banner-ului publicitar și să continui cu pachetul Bază, putem face acest lucru pentru tine.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 10:04 AM
As dori acest lucru ,dar cum sa trimit diferenta,ca nu imi permite sa trimit numai o suma de bani.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 3:21 PM
barabi12, s-a rezolvat. Începând cu data de 17 Aprilie, vei beneficia de pachetul "Bază" pe 3 luni. Poți să lucrezi liniștit la dezvoltarea website-ului tău.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 3:43 PM
Multumeesc frumos, o zi placuta sa aveti
Balamuc
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 6:45 PM
Daca ahizitionez un pachetul de bază pot sterge codul $POWERED_BY$ sa scap de banner de la ucoz ? si nu mi se blocheaza site-ul ?
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 11 | 7:28 PM
Balamuc, pachetul Bază îți asigură eliminarea bannerului publicitar uCoz. Dacă tu vrei să elimini și drepturile de autor ($POWERED_BY$ ), atunci trebuie să achiziționezi pachetul Premium (http://screencast.com/t/xEFUG56dS)
Good things come to those who wait!
Balamuc
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 8:15 PM
am inteles ms felicia biggrin
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » cont premium nu s-a prelungit
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: