• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » prima pagina a ucoz.ro (Descrierea temei de discuție)
prima pagina a ucoz.ro
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 6:58 PM
Salut , as vrea sa stiu ce criterii utilizeaza uCoz pentru a selecta site-urile care ajung pe prima pagina : ucoz.ro , desigur daca nu e secret
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 7:56 PM
Evollution, criteriile majore de selecție sunt: conținut original, design atractiv și unic, informații utile publicului general, subiecte abordate cât mai deosebite, etc.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 9:56 PM
Raver, crezi tu ca site-urile de pe prima pagina au asa ceva? Chiar nu ai vazut ca majoritatea sunt penibile? biggrin
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 1:46 AM
CreareWebsite, acele website-uri sunt afișate pe prima pagina a ucoz pentru că au îndeplinit cel puțin unul dintre criteriile de mai sus, nu toate neapărat. În plus, ele se schimbă la câteva luni, chiar în curând urmând să apară și altele.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 8:46 AM
Raver, multe dintre ele sunt cel putin amatoare ... sunt si site-uri profesionale dar oricum. Sunt curios ce va mai aparea acolo ...
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » prima pagina a ucoz.ro (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: