• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum fac Back-up la siite?
Cum fac Back-up la siite?
kashurel
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:38 PM
Cum se poate descarca site-u de pe ucoz cu toate paginilie si css ca sa il pot hosta in alta parte
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 11:47 PM
kashurel, tot pe ucoz vrei sa muti ?
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 0:07 AM
kashurel, in cazul in care vrei sa muti site-ul pe alt host uCoz poti proceda asa:
Intri in CP , apoi in Customize design » Templates backup , iar apoi apesi pe butonul "create backup copy" , dupa care iti apare un fisier cu formatul .zip care contine tot designul site-ului.
Din cate stiu eu nu poti copia(/muta) fiecare pagina decat manual happy
Sper ca ti-am fost de folos

tolya
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 4:47 AM
urgent cum sa schimba intre moderator si administrator am gresit ca am schimbat dar sunt moderatot vreau se fiu administrator
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 12:30 PM
kashurel, va rugam sa nu mai folositi la denumiri cuvintele gen: HELP Urgent nu stiu cum si altele....
Problema dumneavoastra poate a si fost rezolvata in alt topic, dar cum sa stim daca si altii scriu asa denumiri...
Faceti asa cum a zis bogdannn96 in cazu daca vreti plaforma uCoz si tot asa daca doriti pe alta platforma.

tolya, va rugam sa nu intrebati in topicurile altora. Pentru a schimba grupul, intrati in Control Panel si la Useri cautati Nick-ul dumneavoastra, acolo veti vedea setari pentru schimbarea grupei.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum fac Back-up la siite?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: