• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Eliminare recipient (Am eliminat repientul 2)
Eliminare recipient
band2836
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:20 AM
Am facut o boacana. Am dat clic pe butonul PRINCIPALA din partea de sus a paginii acolo unde scrie PRINCIPALA -AUTENTIFICARE- INREGISTRARE, si in acel moment mi-a diparut textul pe care il aveam scris pe prima pagina si recipientul din partea dreapta. Cum le pot readuce la locul lor?
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 10:50 AM
Dar daca ma conectez cu paraola de uid imi reapare pagina asa cum am creat-o.. Daca redevin vizitator dispare pagina si recipientul din dreapta
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 3 | 11:23 AM
band, nu-i închis un tag <?if?>.
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 11:28 AM
Scuze, dar m-am speriat rau cand am vazut. Numai gandul ca trebuie sa o iau de capat ma ingrozeste. Singura actiune care a am facut-o a fost sa dau un clicj pe acel buton PRINCIPALA din partea de sus a paginii. Atat si nimic mai mult. Acum observ ca lipseste si blocul de jos unde apare reclama ucoz. Si apoi de ce cand dau AUTENTIFICARE imi apare pagina asa cum a fost initial.
www.ghibis.ucoz.ro
Material modificat de band - Miercuri, 30/07/2014, 11:32 AM
Laurentiu7555
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:13 PM
Verifica in HTML, poate nu ai codul
Cod
<?if($USER_LOGGED_IN$)?><?else?><a href="$LOGIN_LINK$">Autentificare</a> | <a href="$REGISTER_LINK$">Inregistrare</a><?endif?>


Daca nu stii unde sa il pui:
Cauta in Partea superioara a site-ului: Deconectare.
Te uiti de la cuvantul Deconectare in dreapta, si cauti incheierea codurilor <a> si <?if?>.
Dupa ce se termina <?if?>, inserezi codul de mai sus.

Daca nu te pricepi, da-mi codul din Partea superioara a site-ului prin MP.

Material modificat de Laurentiu7555 - Miercuri, 30/07/2014, 7:15 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Eliminare recipient (Am eliminat repientul 2)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: