• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Va rog am nevoie de un script
Va rog am nevoie de un script
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 5:13 PM
Datimi si mie un script in care sa am coloana aceia a filmelor sa scrie in dreapta asa in coloana actiune
comedie
genurile filmelor in coloana un script!Multumesc
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 5:17 PM
Fii mai explicit, nu am înşeles nimic, doar că vrei o coloană cu filme. Care script ? Nu putem ghici care este "acel" script. Fă un desen poate aşa vom înţelege mai bine ce doreşti.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 5:54 PM
djbest, Nici eu nu prea am inteles da luand in considerare ca enumeri genurile de filme, presupun ca vrei categorii in block. Deci avem tagul $CATEGORIES$, insa acest teg este universal si afiseaza categoriile pentru fiecare modul, de ex la news vei vedea categoriile news la blog categoriile blog....

majoritatea celor din uCoz fac block-ul manual punand fiecare categorie.

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 9:35 PM
Pai va spun acum am nevoie de asa ceva pentru filme..... http://imageshack.us/photo/my-images/696/95807790.png/
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 9:42 PM
Quote (Muşatinu)
presupun ca vrei categorii in block. Deci avem tagul $CATEGORIES$, insa acest teg este universal si afiseaza categoriile pentru fiecare modul, de ex la news vei vedea categoriile news la blog categoriile blog....

majoritatea celor din uCoz fac block-ul manual punand fiecare categorie.

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 10:20 PM
Pai da dar eu nu stiu:(
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 7 | 10:25 PM
djbest,

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 8 | 3:26 PM
djbest, Fă un block nou cu numele Categorii şi la conţinut scrie $CATEGORIES$, uitete şi pe videoclipul pe care l-a postat Devil dacă nu te descurci în HTML şi ai o temă de la uCoz din sistem.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 5:43 PM
Multumesc am rezolvat:Ma scuzati pentru nenumaratele mele neintelegeri:D
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Va rog am nevoie de un script
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: