• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Logn automat la intrarea pe site
Logn automat la intrarea pe site
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:41 PM
As vrea o forma ...de logare intrun fel de fereastra AJAX sau ceva de genu asta care sa apara atunci cand intri pe site si nu esti logat sau atunci cand nu esti membru
apropo: nu vreau pentru site ucoz ci pentru phpBB si ... oricum imi este egal ... dar o pot modifica eu ...
si as vrea sa fie tradusa in engleza va rooooog multumesc!
P.S. daca nu puteti so traduceti mio dati si in romana sau cum va fi ea si in rusa se poate .. ca pot so traduc si eu
MULTUMESC! smile

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 8:48 PM
Oktavianu, link
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:58 PM
dar iar pe siteul ala ... maxrom numi chiar place ca nu pot posta daca am vreo intrebare ... :-l
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 9:05 PM
Oktavianu, nu poti posta pentru ca nu ai confirmat mail-ul. respecta-ma s te voi respecta smile
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 9:10 PM
nu merge e rahat .. sad
Multumesc oricum
topic closed

Adăugat (10/12/2011, 8:10 PM)
---------------------------------------------
cum sa confirm emailul?

Am dat la setari la tot am pus si tot nu pot posta nimic...

Material modificat de Oktavianu - Sâmbătă, 10/12/2011, 9:11 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 9:13 PM
pai, daca e rahat, la sigur no sa mearga...
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:15 PM
pai nu merge am incercat
chestia e doar in .... $LOGIN_FORM$ care am inlocuito cu <div class="loginform">si aici... toate alea .. :
Code
<div class="loginform">
  <div class="pasportzag" style="background: url('http://i.imgur.com/NXMkQ.png');">   
  <div align="center"><font face="Tahoma" style="font-size:10pt" color="#4C6995"><b>Enter <u>your Password</u> and <u>your login</u>:</b></font></div><br>   
  </div>
asa am fafcut eu ... si nu imi apare nici x-ul ala care ... sa inchid fereastra dar si apare fereastra asta atunci cand userul e on :-l
desi am editat totul cum se cade ...

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 10:27 PM
Oktavianu, la script-ul acesta nu iti trebe niciun $LOGIN_FORM$ sau la ce te referi cu $LOGIN_FORM$
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 9 | 10:35 PM
Poti pune restrictie la toate paginile daca nu esti logat si astfel cand intrii pe site va aprea sa te loghezi..gen site de torrente
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Logn automat la intrarea pe site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: