• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Script timp ramas pana la vizionare online...
Script timp ramas pana la vizionare online...
Karcsi
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:48 PM
Buna ziua.

Nu stiu exact daca acolo pstez unde trebuie dar o mica intrebare as avea...

Exista cumva si la ucoz chestia aceea ca cine nu este inregistrat (logat) pe site sa nu o poate viziona de exemplu filmele online pe site sa numeroteze inapoi de ex de la 60 sec... pana la 0 dupa ce sa poate viziona filmele?... La LOAD as avea nevoie de el.Ca am multe vizitatori care vine zi de zi sa vizioneze filmele si nu se inregistreaza toti,si eu as vrea ca doar inregistratii sa vada filmele.
Stiu ca pot face si prin CP sa bifez niste chestii la useri dar eu daca fac atunci o sa dispare niste informere de pe site ca zice ca daor inregistrati au dreptul sa vada continutul...Eu vreau sa se vada tot dar cand da click pe film sa numere inapoi si dupa sa intra filmul online...
Nu stiu daca ati inteles ce am vrut aici sa sciu exact...daca aveti nelemuriri va rog sa scrieti.

va multumesc
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 10:19 AM
Karcsi, IN CP » Users » User groups jos este butonu Set permissions for all groups

acolo setezi drepturile grupului sa vada sau sa nu vada daca sunt sa nu sunt logati


Karcsi
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:29 PM
Muşatinu,
As avea o rugaminte...

La poza 1 sunt filmele si as vrea ca cei care nu sunt inregistrati pe site cand da pe un film care o sa duca unde este playerul pentru a viziona online sa intre o numerotare sau de genu sa trebuie sa asteapta cel putin 20 secunde pina intra pagina cu filmul dorit.Iar cei care sunt inregistrati sa nu apare acest lucru.



La poza 2 este pagina 2 dupa ce au dat pe un film aici apare playerul dupa ce a trecut cei 20 secunde sa zicem.



Cum as putea eu sa fac acest lucru? Ma poate cineva ajuta
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 8:20 PM
Karcsi, aici nu se ocupa de scripturi... Forum ucoz ro a fost creat pentru inlaturarea probleemelor aparute in sistemul ucoz si ajutorul in crearea site-urilor prin acest sistem.
Karcsi
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:56 PM
am postat si pe MaxRom
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Script timp ramas pana la vizionare online...
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: