• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Ajutor script.. (Modificare $WIDGET$)
Ajutor script..
ProCessor
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 1:20 AM
Salut ucoz.ro!
Am si eu o problema in legura cu scriptul:

Da,defapt este un $WIDGET$...
Ce face el?
Cand dai click pe pagina sa apara mesajul:
doar persoanelor neinregistrate pe site,si pe cuvantul "neconectate" sa fie un link catre pagina de inregistrare.
Daca nu ati inteles ceva intrebati-ma! biggrin
Material modificat de ProCessor - Sâmbătă, 22/12/2012, 1:21 AM
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 2 | 11:04 AM
ProCessor eu sincer nu prea am inteles . Ce anume doresti sa faci?
Vrei ca atunci cand o persoana acceseaza site-ul tau ,sa ii apara mesajul "Această acţiune nu este permisă pentru persoanele neconectate!"??
Daca asta vrei se poate rezolva intrand la fiecare modul unde nu vrei sa le dai acces ,intri la "Permisiunile pentru utilizatorii grupurilor" iar la grupurile respective le poti bloca accesul.
Daca doresti un script care sa ii anunte printr-un mesaj zicandu-le ca nu au acces deoarece nu sant inregistrati sau logati ,exista un asemenea script insa din pacate eu in aceste momente nu il mai am ,insa il poti gasi sigur pe MaxRom ,nu sant sigur insa cred ca daca vei MaxRom
AICI[/url] vei gasi ceea ce cauti .
Succes.

Material modificat de marius15 - Sâmbătă, 22/12/2012, 11:06 AM
ProCessor
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:06 PM
Eu ma gandeam la widget-ul acela de click dreapta:

Cand dai click dreapta apre mesajul acela:

Eu am activat widget-ul dar apare pentru toti utilizatorii,eu vreau sa apara doar pentru vizitatori,adica pentru cei neinregistrati pe site.
Sper ca ati inteles acum biggrin
Material modificat de ProCessor - Sâmbătă, 22/12/2012, 10:14 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Ajutor script.. (Modificare $WIDGET$)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: