• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Numai pot intra in CP
Numai pot intra in CP
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 10:24 PM
dECI AM O PROBLEMA PE PAGINA PRINCIPALA CAND MA LOGHEZ CA ADMIN NUMAI AM BARA ACEEA SUS IN STANGA!cU CE AM GRESIT??
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 2 | 11:31 AM
Eu am alt gen de problema nu ma pot loga ca administrator pe site ,introduc datele corecte de logare insa nu se intampla nimic .
Acum am reusit sa intru odata astfel am reusit sa intru aici in forum pentru a face aceasta postare .
Vineri seara a incercat un prieten de aici sa ma ajute sa introduc un Slider la mine in site,am scos acel slideer l-am scos pe urma deoarece imi deforma pagina ,si din acel moment cred eu ca am inceput sa am aceasta problema
Acum am intrat ca administarot r dar daca ies de pe site nu voi mai putea intra iar ci decat dupa cateva incercari.Tot de vineri mi-a aparut o alta problema grava deoarece eu in calitate de administrator nu pot introduce niciun material nou pe site ,pe niciunul dintre modulele site-ului.
Ce poate fi asta ,deoarece eu nu am schimbat nici-o setare nimic din Panou si asa deodata nu ma pot loga ca administrator ,iar cand o fac nu pot face nimic in site deorece in momentul cand dau pe butonul Adauga nu se intampla nimic

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 1:55 PM
djbest, pentru a intra in cp http://site/admin acolo vedeti ce at facut de nu va apare admin bar. Si va rugam nu mai folositi Caps lock

marius15, restabiliti un template(sablon) standard.

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 6:44 PM
Am rezolvat Mustianu multumesc mult!Si scz pt CAPS-LOCK nu am stiut ms oricum!
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Numai pot intra in CP
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: