• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Pot face jocuri ca bitefight pe uCoz?
Pot face jocuri ca bitefight pe uCoz?
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 8:04 PM
Cum oare as putea sa fac un joc gen bitefight pe servere se poate..??
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 0:16 AM
djbest, Poți face orice fel de site, dar nu poți rula anumite fișiere de tip .exe, de exemplu, pe server.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 6:44 PM
pai in ce consta fisierele exe inteleg ca sunt care executa dar mai departe...Chineza??
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 7:56 PM
djbest, Poți adăuga jocuri flash în sistemul uCoz, în schimb nu poți să găzduiești servere pentru CS, de exemplu.

Aici, ai un tutorial în limba Engleză, despre cum poți adăuga jocuri, folosind modulul Ad board (Panoul de reclame):

http://forum.ucoz.com/forum/49-15092-1

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 9:25 PM
Raver, nu vad necesitatea unui astfel de tutorial daca avem modulul stuff (jocuri) biggrin
djbest4052
Postări: 22
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 10:07 PM
Nu intelegi nu am inteles nimic din tutorialul acela joc gen bitefight inseamna cum este gladiatus cum este travian nu vreau joc gen miniclip sau joculete mici cu atw-uri prostii masinute:D Vreau un joc care se poate juca direct de pe site un joc on-line.
Material modificat de djbest4052 - Luni, 06/02/2012, 10:19 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 10:44 PM
djbest4052, NU E POSIBIL

pentru asa jocuri e nevoie de programatori profisionalisti care cer mii de euro pentru joc

djbest4052
Postări: 22
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 6:53 PM
as avea mii de euro sa-mi fac un joc free gratuit si sa investesc in el asta n-ar fi o problema:D
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 9 | 9:16 PM
daca ai mi de euro sa faci un astfel de joc de ce alegi sa il faci pe ucoz?ca sunt nelamurit...Cand poti lua domenii si gazduiri cate vrei...
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Pot face jocuri ca bitefight pe uCoz?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: