• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Caut uploaderi pentru site (pentru cei interesati)
Caut uploaderi pentru site
kukoolcrivat
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:14 PM
Salut stiu ca sunt foarte multe topicuri cu acest subiect dar m-am gandit ca poate vrea cineva sa isi promoveze filmele si sa faca si un banut cu link de scurtatura gen ad.fly pentru filmele postate la descarcat...pe site este un tutorial cum sa adaugi filmele asa ca daca sunte-ti interesati intrati pe http://movieplex.ucoz.com creati cont si adaugati filme...Atentie avem si noi cateva reguli insemnate cu rosu in pagina cu tutorialul asa ca cititi cu atentie.

Adăugat (14/07/2014, 9:14 PM)
---------------------------------------------
Dap se pare ca am postat in categoria Magazine Online / E-shop rog un admin sa mute topicul acolo unde este locul ca eu nu am cum sa mut nici sa sterg mesajul nu pot...


CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 9:48 AM
kukoolcrivat, cum de ai facut un site si astepti ca in locul tau sa faca treaba altul? Nu ti se pare nici macar putin anormala idea asta ... ?? wacko
kukoolcrivat
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:28 PM
pai sa ajute siteul asta nu inseamna ca eu nu mai adaug nimic m-am referit la faza ca sa devina moderatori si sa adauge si pe site continut din cand in cand nu sa faca ei treaba doar sa ajute atat.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 2:42 PM
'Mutat în Comunicarea dintre utilizatori.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Caut uploaderi pentru site (pentru cei interesati)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: