• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » verificare la site :)
verificare la site :)
moviestime
Postări: 79
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:39 AM
Vreau sa-mi cumpar un domniu dar inainte de a face pasul asta as vrea sa stiu unde pot sa cer o verificare a site-ului sa vad daca totul este legal ce am pe el,tin sa mentionez ca site-u este un site de filme online iar de curand am facut si categoria de seriale online :)...... :link site: http://moviestime.ucoz.net
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 7:59 AM
Nu ai ce verificare sa faci ,logic nu stiu daca exista foarte multe site-uri de filme care sa fie ok din punct de vedere legal,nu stiu eu cati dintre cei cu site-uri de filme detin drepturi de autor:))).Un domeniu te costa in jur de 5-6 euro pe an ceea ce nu mi se pare o investitie enorma,daca intradevar iti doresti un site cu domeniu personal...
In cazul site-ului tau cred ca ar fi ok ca inainte sa iti cumperi un domeniu....sa iti pui la punct anumite chestii legate de sablonul site-ului si bineinteles nu uita ca pentru a avea un site bun nu este nevoie de un domeniu personal,este nevoie sa ai un continut al site-ului cat mai interesant pentru a atrage cat mai multi vizitatori,,lucru care vad ca la tine lipseste cu desavarsire.....oricum decizia cred ca este a ta si cred ca e ok daca decizi singur ce vei face in acest sens ,fiindca am vz in acest forum cel putin 4-5 topicuri create de tine,toate cu acelasi subiect de discutie.

Material modificat de marius1577 - Miercuri, 12/02/2014, 8:00 AM
moviestime
Postări: 79
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:48 AM
marius1577, si cam ce sa pun pe site sa fie interesant daca este un site d filme online plus ca nici de 2 sapt nu are siteu de cand lam creat
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 11:07 AM
Mutat in Forum » Altele » Comunicarea dintre utilizatori
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 12:05 PM
Citat moviestime ()
marius1577, si cam ce sa pun pe site sa fie interesant daca este un site d filme online plus ca nici de 2 sapt nu are siteu de cand lam creat


Ti-a raspuns omul mai sus ....cat mai multe articole!

Mai bine te-ai lasa de filme online si te-ai apuca de altceva ....

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » verificare la site :)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: