• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclame pe site ! (Cum sa faci bani cu site-ul tau ?)
Reclame pe site !
kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 2:38 AM
ms mia aprobat deja http://www.radiokollyma.com/ biggrin

Adăugat (14/06/2014, 1:38 AM)
---------------------------------------------
sal m-am inscrie la google adsense si mia acceptat acuma nu stiu daca accepta si trafic site sau trebuie sa anulez trafic site smile http://trafic-site.ro asta e site-ul care stie sa imi zica astept raspuns

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 17 | 7:59 AM
kollyma, nu ai voie sa folosesti trafic-site dupa ce pui reclame pe site .Pierzi toti bani si iti sterg contul.

kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 1:06 PM
k ms de stiu o sa caut alt mod de a atrage lumea si care vrea trafic site cedes accontul Manuale: 11685.1 | Automate: 41139.1 biggrin

Adăugat (14/06/2014, 12:06 PM)
---------------------------------------------
Crazyness, sal imi dai si mie scriptul de la formular pentru adaugarea comentariilor sau un site anume de unde sa iau biggrin

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 19 | 4:40 PM
kollyma, vreau eu contul de pe trafic site.Da ti-l dau.

Adăugat (15/06/2014, 3:39 PM)
---------------------------------------------

Cod
<table border="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
<tr><td class="commTd2" colspan="2">$ERROR$</td></tr>
<?if(!$USER_LOGGED_IN$)?>
  <tr><td width="15%" class="commTd1" nowrap><b style="color: rgb(255, 0, 0);">Prenume *:</b></td><td class="commTd2"><input class="commFl" type="text" name="name" value="$NAME$" size="30" maxlength="60"></td></tr>
  <tr><td class="commTd1"><b style="color: rgb(50, 205, 50);">Email:</b></td><td class="commTd2"><input class="commFl" type="text" name="email" value="$EMAIL$" size="30" maxlength="60"></td></tr>

   
  <?endif?>
<tr><td class="commTd2" colspan="2"><div style="padding-bottom:2px">$BBCODES$</div><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><tr><td valign="top"><textarea class="commFl" style="height:135px;" rows="8" name="message" id="message" cols="50">$MESSAGE$</textarea></td><?if($SMILES$)?><td width="5%" valign="top" align="center" valign="top" style="padding-left:3px;">$SMILES$</td><?endif?></tr></table></td></tr>
<?if($MODULE_ID$=='shop')?><tr class="commTd2" id="showAddonsFields"><td colspan="2" nowrap=1><a href="javascript://" onclick="$(this).parent().parent().hide().next().show().next().show()">Specificaţi argumentele pro şi contra</a></td></tr>
<tr class="commTd2" style="display:none;" id="hideAddonsFields"><td colspan="2"><a href="javascript://" onclick="$(this).parent().parent().prev().show().next().hide().next().hide()">Ascunde câmpurile adiţionale</a></td></tr>
<tr class="commTd2" style="display:none;"><td colspan="2"><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<tr><td><label>Argumente pro:</label></td></tr>
<tr><td valign="top"><textarea class="prosFl" rows="3" name="pros" id="pros" cols="93"></textarea></td></tr>
<tr><td><label>Argumente contra:</label></td></tr>
<tr><td valign="top"><textarea class="consFl" rows="3" name="cons" id="cons" cols="93"></textarea></td></tr>
</table></td></tr><?endif?>
<?if($SUBSCRIBE$)?><tr><td width="15%" class="commTd1" nowrap>Abonament:</td><td class="commTd2">$SUBSCRIBE$</td></tr><?endif?>
  <?if($SECURITY_CODE$)?><tr><td class="commTd1" nowrap><b style="color: rgb(30, 144, 255);">Cod *:</b></td><td class="commTd2">$SECURITY_CODE$</td></tr><?endif?>
<tr><td class="commTd2" colspan="2" align="center"><input type="submit" name="submit" value="- Adaugă comentariu -"></td></tr></table>

Adăugat (15/06/2014, 3:40 PM)
---------------------------------------------
In setari standard sa ai activat Editorul Vizual al comentariului



kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 20 | 2:19 PM
biggrin

Adăugat (16/06/2014, 1:19 PM)
---------------------------------------------
Crazyness, man nu imi arata ca la tine nu imi tr ceva si in css dry

Material modificat de kollyma - Luni, 16/06/2014, 0:53 AM
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 21 | 9:22 PM
Nu totul e de la ucoz. Ai facut asta
Citat Crazyness ()
In setari standard sa ai activat Editorul Vizual al comentariului


?


DeMMo
Postări: 11
Reputație: 1
Mesaj # 22 | 2:47 PM
biggrin mersi pentru ajutor!

Adăugat (23/06/2014, 1:47 PM)
---------------------------------------------
si cit cistigi cu sitiul ala?

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 23 | 9:01 PM
Depinde de site-ul tau asta.

Adăugat (03/07/2014, 8:01 PM)
---------------------------------------------
Tin sa va anunt ca am primit doua plati de la urmatorul furnizor de reclame Bidvertiser [24 $]
Si o singura plata de la CpmFun [106 $]
Le folosesc impreuna si sunt multumit.



micatalin_games
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 24 | 7:24 PM
Salutare! Am si eu o intrebare: CPM Fun, merge in paralel cu Google Adsense?
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 25 | 1:32 PM
Desi am trimis 2 cerer pt eliminarea reclamelor de pe site-urile scolilor acum vad ca efectul este total contrar. reclamele au ajuns sa ocupe si jumatate din pagina. Imi poate spune cineva de ce.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 26 | 3:00 PM
band, te rog sa trimiti printscreen-uri cu acestea
Citat band ()
reclamele au ajuns sa ocupe si jumatate din pagina.

Pe cele doua site-uri: http://ghibis.ucoz.ro/ si http://scoalavlahutais.ucoz.ro/ nu este afisat niciun banner publicitar.

Good things come to those who wait!
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 27 | 3:10 PM
band, te referi la anunţul despre aplicaţia MySites care apare doar pe device-urile cu sistem de operare Android? Îl poţi dezactiva la Ajustare banner şi drepturi de autor uCoz:



Totuşi, recomandăm să păstrezi această opţiune, deoarece, dacă utilizatorii instalează aplicaţia, vor primi notificare despre noutăţiile care apar pe site-ul tău - deci utilizatorii de pe telefoanele mobile (şi sunt tot mai mulţi) vor reveni pe site des.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclame pe site ! (Cum sa faci bani cu site-ul tau ?)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: