• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclamatie site de pe platforma.
Reclamatie site de pe platforma.
FP5lG
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:52 AM
Salut,este un site la voi pe platforma http://siteofficialwow.ucoz.ro/ care imi copiaza foarte multe lucruri de pe site meu care nu este la voi pe platforma.Imi copiaza structura ,continut si altele va rog face-ti ceva sau intra la mine pe site si isi face reclama la site lui cu niste chesti care le am si eu pe site:)).Rzolva-ti cumva sa nu se ajunga la altele.
Astept un raspuns.
Scuze daca nam postat unde trebuie.
Material modificat de FP5lG - Sâmbătă, 14/09/2013, 8:53 AM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 2:28 PM
FP5lG, nu cred ca poate face nimeni nimic in privinta asta
insa ii poti afla ip-ul in momentul in care este online la tine pe site si il poti bloca . (vezi imagine)

Apoi daca zici ca face si spam , blocheaza-i si adresa site-ului
Atașamente: 1089208.jpg (15.7 Kb)
FP5lG
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:13 PM
Pe site-ul meu i-am dat ban dar o copiat destul sau pune pe alti sa iee de la mine si nu stiu ce sa fac....
Asi face reclamatie la google pentru plagiare de continut dar ii efecteaza si pe cei de la ucoz...si deaia vroiam sa se rezolve din interior.Astept raspuns.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 5:54 PM
FP5lG, acum am inteles defapt care e problema.
In primul post intelesese-m invers.
Deci eu personal nici nu vad continut la respectivul pe site...tu de care continut vorbesti?
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclamatie site de pe platforma.
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: