• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclama Pentru 5 Euro (Reclama Pentru 5 Euro)
Reclama Pentru 5 Euro
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 5:34 PM
Reclama Pentru 5 Euro la mine pe site www.blezingstar.ro

Trafic-ul meu este de: 800-900 Vizitatori unici pe Zi, in fiecare Joi trece de 1000.
Vizite in jur de 1,500 pe Zi.
Afisari intre 8,000 - 9,000 pe Zi.


Daca sunteti interesat/a de acest anunt sunteti liberi sa lasati un mesaj aici pentru a discuta termeni si conditiile.

WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Material modificat de Ice0Age - Vineri, 06/07/2012, 5:50 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 5:44 PM
Mutat in Forum » Altele » Comunicarea dintre utilizatori
Ice0Age, in sectiunea Forum » Informaţii generale » Anunţuri se pot posta doar anunturi importante de catre staf'ul tehnic.
Discutiile de acest gen se pot consuma doar pe forum si nu pe Y:M pentru evitarea oricarei inselaciuni, posturile de aici revin ca viitoare probe in caz ca ceva nu decurge bine drept urmare voi fi nevoit sa iti editez adresa de Y:M.
Multumesc pentru intelegere!
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 5:47 PM
Ok multumesc.
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 4 | 5:59 PM
Ice0Age, cred ca este bine ! deja lucrez si eu intens la un proiect nou ! si deacum vad ca apar unele rezultate cred ca reclama ar fi de dorit sa fie mai scumpa daca generezi 1000 de vizite unice pe zi !
Material modificat de Flavi - Vineri, 06/07/2012, 5:59 PM
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 5 | 10:20 AM
Bravo ai facut treaba foarte buna cu site-ul.
Dar dupa cum zici ca ai treficul ti-as sugera sa maresti pretul pentru reclame si sa bagi si Google Adsense.

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclama Pentru 5 Euro (Reclama Pentru 5 Euro)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: