• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ai un site? (Noi iti promovam site-ul contra cost desigur)
Ai un site?
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 1:27 AM
Noi va vom oferi urmatoarele servici pentru o promovare cat mai buna a site-ului dumneavoastra,

---Backlinks EDU şi GOV ----
PRET PACHET 20 BACKLINK .edu 12 euro

---CREARE LINK PIRAMIDA---
PRET PACHET 2000 BACKLINK-URI TIP-piramida 14 euro

---CREARE 35.000 BACKLINK-URI PENTRU SITE-UL DV la doar 14 euro--

---PROMOVARE SITE PRIN POSTARE COMENRARII SITE,BLOGURI SI FORUMURI---
PRET PACHET 100 POSTARI COMENTARII : 11 EURO

---PROMOVARE SITE PRIN SERVICIUL LINK-WHEEL---
PRET PACHET SPECIAL SERVICIU LINK WHEEL- LINK BUILDING: 17 euro


---Optimizarea Tag-urilor---
PRET PACHET OPTIMIZARE SEO + bonus inscriere in 50 directoare web: 13 euro

---ADUCERE SITE IN PRIMELE 10 POZITII IN GOOGLE*---
PRET PACHET ADUCERE IN PRIMELE 10 POZITII IN GOOGLE 150 euro

---ABONAMENT LUNAR DE CREARE BACKLINK-URI---
PRET ABONAMENTULUI CREARE BACKLINK-URI (optimizare seo offpage) : 110 euro



----LIVRARE TRAFIC CU UN ANUMIT NUMAR DE VIZITATORI----
1000 vizite - 4€
10.000 vizite- 14.50€

20.000 vizite- 19€

50.000 vizite- 45€

100.000 vizite- 75€

250.000 vizite- 175€

500.000 vizite- 395€

1.000.000 vizite- 705€

----Servicii de inscriere manuala in directoare web romanesti si straine---

PACHET 100 DIRECTOARE ROMANESTI
PACHET 100 DIRECTOARE INTERNATIONALE
PRET PACHET: 6 euro

PACHET 200 DIRECTOARE ROMANESTI
PACHET 200 DIRECTOARE INTERNATIONALE
PRET PACHET: 9 euro

PACHET 300 DIRECTOARE ROMANESTI
PACHET 300 DIRECTOARE INTERNATIONALE
PRET PACHET: 14 euro

INSCRIERE IN 700 DIRECTOARE ROMANESTI
PRET PACHET: 28 euro

INSCRIERE IN 970 DIRECTOARE STRAINE
PRET PACHTE;25 euro

INSCRIERE IN 3500 DIRECTOARE MIXTE(romnesti-straine)
PRET PACHET:75 euro

---PACHET -INSCRIERE(PUBLICARE CU POZA) IN 120 SITE DE ANUNTURI ONLINE---
PRET INSCRIERE IN 120 SITE DE ANUNTURI ONLINE 12 euro

---PACHET-CELE MAI POPULARE 140 MOTOARE DE CAUTARE DIN LUME----
PRET INSCRIERE IN 140 MOTOARE DE CAUTARE DIN LUME : 6 euro

LIVRARE LIKE-URI FACEBOOK
Tu cu cine ai face afaceri? Cu o companie care are 5 fani sau cu una care are 9540 de fani?
Lumea s-a schimbat si odata cu ea si felul in care afacerile si publicitatea sunt privite si primite.
Prin intermediul Facebook iti poti reimprospata afacerea, avand acces la o gama mult mai larga de potentiali clienti cu costuri mult mai mici decat folosind metodele de publicitate si promovare clasice.
Te ajutam sa-ti cresti vizibilitatea si notorietatea paginii,profilului sau a shop-ului tau de Facebook printr-un numar mare de like-uri de la persoane reale. Like-urile vor fi vizibile dupa 3 zile in functie de numarul solicitat.
Click pe Like sunt date din activitatea oamenilor reali.


LIVRARE 150 LIKE-URI PE BUTONUL SITE-ULUI: 8 euro

LIVRARE 200 LIKE-URI PE BUTONUL SITE-ULUI: 12 euro

Pentru a comanda aceste servici ma puteti contacta aici >Yahoo Messenger >yonutzsweetboy sunt on 12-24

Material modificat de yonutz - Miercuri, 23/05/2012, 1:38 AM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 1:51 AM
yonutz, tinand cont ca e copy/paste de pe promovamsite.com cam miroase a teapa smile .
Si crede'ma ca am fumat multe posturi de genul pe arenaweb.ro (desigur pana nu am fost pacalit de cateva ori nu mi-am dat seama ce , cum si cat poate oferi un user ca tine )
No offense, dar nici macar nu ai fost in stare sa vii cu un anunt original sa ma faci sa cred ca tu chiar poti oferi serviciile "copy/paste" de mai sus .
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 8:51 AM
Danny, + ca nu are acei 9540 de fani, sunt sigur.
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 10:12 PM
Danny, desigur am promovat anuntul de acolo pentru beneficile mele, iar Muşatinu, acela este scris de el nu de mine

Adăugat (23/05/2012, 9:10 PM)
---------------------------------------------
Danny, inca o data acele servici le promovez nu sunt ale mele cele ale mele sunt de la cel cu vechiul post Traffic Exchange wink

Adăugat (23/05/2012, 9:12 PM)
---------------------------------------------
Danny, daca tiai loat tepe dece crezi ca eu dau tepe? cumpara de la mine si convingete daca chiar mint sau etc si vezi daca dau tepe chiar cum crezi tu


Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 5 | 4:16 PM
yonutz, refuz sa mai intru in detalii cu serviciile pe care pretinzi ca le oferi.(adica nu mai contest ceea ce oferi)
un ultim post si iti doresc succes. (doar sa iti demonstrez ca nu prea ai habar de ceea ce ai postat mai sus)
Un viitor posibil client ar trebui sa gaseasca aici un portofoliu cu tot ce ai realizat pana in momentul de fata , un articol copy/paste nu convinge pe nimeni sa cumpere , arata-ne ceva clar cel putin la partea cu SEO. (un portofoliu ce te recomanda wink )
Actualizari recente ale alogoritmilor Google cum ar fi google Panda si google Penguin au dat SEO in mare parte peste cap.
Update-ul Penguin a fost introdus pe 24 aprilie 2012 si este de asemenea considerat ca fiind major , "zguduind" SEO . Este o extensie a update-ului facut de Google cu mai multa relevanta pentru link-urile de calitate,link-urile de tip spam si link-urile cu text in ancora .
Update-urile Google Panda sunt o serie de schimbari algoritmice semnificative , scopul acestora fiind sa elimine site-urile proaste cu continut slab , fara incredere , design prost si cu link-uri anormale . Schimbarile au inceput in februarie 2011 si au continuat pana acum . Ultimul Panda Update a fost pe 27 Aprilie ( Panda 3.6 ) , iar expertii spun ca mai sunt multe update-uri "pe drum".
Penguin se adreseaza unor trei factori majori : supra-optimizarea textului in ancora , calitatea link-urilor si relevanta lor .
Acum tu ca "expert" SEO ce oferi servicii de calitate la preturi avantajoase , vino cu argumente (dovezi concrete) cum ca practicile tale au efect pe aceste updat-uri ale noilor algoritmi si te-ai ales cu un client "me" biggrin .
In caz contrar am rugamintea sa termini cu astfel de topicuri unde vinzi gogosi pentru cativa euro . (la partea cu SEO ma refer , restul ofertelor nu ma intereseaza)

Update:
apropo de oferta Piramida...
Piramide de link-uri :

Trucul este sa adaptezi structura piramidei de link-uri dupa cerintele impuse de Penguin . Structura nu se mai poate baza pe cantitate sau pe marimea piramidei, accentul trebuie pus pe calitatea piramidei . Fiecare nivel al acesteia trebuie sa mentina un nivel adecvat de calitate si autoritate . Nu mai este sigur ca tier-ul inferior sa fie facut doar din link-uri non-relevante si de calitate scazuta . Al doilea tier va trebui sa se bazeze pe calitate si relevanta .
Pun pariu ca tu folosesti structura veche care dupa noile updat0uri fac mai mult rau decat bine unui site wink .
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 6 | 12:29 PM
yonutz, incepe sa prestezi serviciile siteului tau mai intii smile
http://pr-cy.ru/analysis/filmeonline12.ucoz.com

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ai un site? (Noi iti promovam site-ul contra cost desigur)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: