• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » CautPosteri
CautPosteri
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:37 PM
Salut la toate lumea , sunt in cautare de cativa posteri seriosi care sa ma ajute cu EuTube .. Vreau sal ridic la un alt nivel dar as avea nevoie de sprijin:) Site-ul il gasiti in semnatura . deasemenea ma puteti contacta la ID-ul d3v.v1rus
Flme Online 2012 Subtitrate
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 11:47 PM
v1rus7z, nu vreau sa iti distrug planurile dar din cate observi cam orice membru al acestui forum isi bate capul cu propriul site ... nu cred ca o sa gasesti voluntari aici. Asa cum tu poate nu ai ajutat pe cineva cu postari la el/ea pe site , probabil nici tu nu vei fi ajutat:)
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 3 | 11:56 PM
Danny, vorbe intelepte
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 0:21 AM
Ce rai sunteti :)) oricum nu pierd nimik daca intreb si nu cred ca supar pe nimeni cu acest topic . ma pot descurca si singurel .. mai greutz dar...
Flme Online 2012 Subtitrate
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 5 | 9:06 AM
v1rus7z, trebuia sa faci categorie pt naruto ca sunt 250+ episoade in prima serie si peste 260 in shipuden...
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 12:02 PM
nu bag decat shipuden ... sunt la ep 160 smile il voi termina curand biggrin si are categorie daca te uiti in meniu din dreapta atent biggrin
Flme Online 2012 Subtitrate
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 1:20 PM
Quote (v1rus7z)
Ce rai sunteti :)) oricum nu pierd nimik daca intreb si nu cred ca supar pe nimeni cu acest topic . ma pot descurca si singurel .. mai greutz dar...

Cred ca m-ai inteles gresit smile .
Mesajul meu nu a vrut sa fie rautacios ci mai degraba un sfat prietenesc , nu te opri din cautat colaboratori ...doar ca procentul e destul de mic sa gasesti pe acest forum happy .
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 3:03 PM
a da stiu :P biggrin oricum ms biggrin dar nu strica sa incerc biggrin stii undeva unde as putea gasi 2-3 de incredere?:)
Flme Online 2012 Subtitrate
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 3:14 PM
Quote (v1rus7z)
2-3 de incredere?:)

Hmm 2-3 nu cred ca stiu , dar 8-9 posibil sa stiu (just kidding tongue ) .
Acum vorbind serios cred ca cea mai buna solutie s gasesti un forum gen FanClub Anime/Naruto sau ce continut are webite-ul tau ... sunt sigur ca acolo gasesti doritori si impatimiti al acestui gen.
Singura problema ar fi ca trebuie sa o iei de la 0 cu ei , cum sa adauge episoade, unde sa le gaseasca etc.
Spor!
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 10 | 8:10 PM
nu este adevarat shipuden are peste 260 de episoade uite aici...
doar sunt fan naruto:))

v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 0:14 AM
stiu Gravedigger, ms oricum si ms si Danny,
Flme Online 2012 Subtitrate
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » CautPosteri
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: