• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cumpar Sablon uCoz
Cumpar Sablon uCoz
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 1 | 1:22 PM
Ofer 10E Paypal celui ce imi poate oferi acest template (Vezi Demo) adaptat pentru uCoz si desigur tradus in Limba Romana.
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 2 | 1:31 PM
Danny, Cumpara-l de aici :http://joomla.ucoz.com/load/shablony_dlja_ucoz/kino_video/kino_shablon_d5_cinema_dlja_ucoz/29-1-0-1202

Si eu ti-l traduc gratis smile .

Material modificat de YOYOYO - Joi, 05/04/2012, 1:38 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 3 | 1:46 PM
YOYOYO, am luat legatura cu omul respectiv,vrea 15E pe el respectiv 20E cu instalarea lui.Am zis de acord intr-un final, dar vrea banii doar intr-un cont gen PayPal rusesc,eu nu am cum sa ii platesc prin optiunea impusa de el,i-am zis ca ii pot face p[lata doar PayPal.Omu e incapatanat ma pune sa imi fac 7 conturi doar ca sa ii transfer lui 15E ,mi se pare aiurea ca nu accepta pe paypal.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:33 PM
as oferi serviciile mele, insa nu am cont paypal si nu am cum sa-mi fac. Problema ca in MD si rusia(in cazul aluia) nu sunt servicii paypal, la fel cum si in Romania nu sunt servicii webmoney sad
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 5 | 2:46 PM
Danny, pastreaza-ti banii . Am sa incerc sa fac RIP la sablon . Am reusit ceva dar... nu e exact la fel... dar am sa incerc sa-l fac sa semene cat de cat..

DEMO : D5 Cinema

O sa dureze ceva timp pentru ca sunt incepator.... Dar nu pot sa fac blocks.... Nu cred ca sablonul are.

Material modificat de YOYOYO - Joi, 05/04/2012, 2:52 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 6 | 3:04 PM
Muşatinu, nu stiam ca in rusia nu se lucreaza cu paypal si da pe webmoney ma pus sa ii fac plata,eu nu am asa ceva si nici nu cred ca imi pot face acolo.
Sa-l ia naiba de template ca am nevoie de el smile .
YOYOYO, iti multumesc pentru interesul pe care il arati fata de acest topic, ceva ceva ai reusit tu acolo dar nu cred ca pot face nimic deocamdata cu ce ai rip-uit tu pana acum, in caz ca reusesti o sa iti dau 10E cum am promis in primul post sau iti platesc un pachet basic de la ucoz pe 3/luni .
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 7 | 0:27 AM
Quote (Danny)
Ofer 10E Paypal celui ce imi poate oferi acest template (Vezi Demo) adaptat pentru uCoz si desigur tradus in Limba Romana.


uite aici un link de unde il poti downloada sablon d5 cinema sau sablon d5 cinema

daca merge te rog sa imi spui si mie biggrin

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 1:38 AM
YOYOYO, Css nu pui si tu :)))
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 3:15 AM
daniel, nu merge deoarece respectivele sabloane sunt pentru DLE nu sunt adaptate pentru uCoz.
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 10 | 2:05 AM
Quote (Danny)
daniel, nu merge deoarece respectivele sabloane sunt pentru DLE nu sunt adaptate pentru uCoz.

greseala mea uite aici linkul sablon d5 cinema
este adaptat pentru ucoz dar din pacate este in limba rusa biggrin
l-am instalat si eu pe un site de test filme dar din pacate nu prea m-am descurcat
daca reusesti sa il traduci te rog sa mi-l dai si mie

Material modificat de daniel - Vineri, 27/04/2012, 2:17 AM
TotEu
Postări: 150
Reputație: 8
Mesaj # 11 | 8:00 AM
o sa il pun eu azi la 7 daca vreti tradus si optimizat
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 12 | 9:09 PM
TotEu, sigur ca vrem
Material modificat de daniel - Sâmbătă, 28/04/2012, 9:10 PM
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 5:16 PM
Salutare cine ma ajuta si pe mine cu o tema de muzica pe platforma ucozz contact :Djleony@yahoo.com
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 14 | 9:09 PM
DjLeony, găsești șabloane ucoz aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cumpar Sablon uCoz
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: