• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » winkbet.com
winkbet.com
winkbet
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:19 PM
M-am apucat de curand sa lucrez la un site prin intermediul scriptului ucoz.As vrea sa intreb,daca este in regula site-ul ,sa nu ma trezesc cu vreo surpriza,vreo suspendare .Odata ce am in footer despre ucoz,e totul ok,nu?
E primul meu proiect la care cumpar domeniu si am ganduri mari serioase,mai exact,sunt cam nou in lumea website-urilor.
Site-ul este www.winkbet.com .Sugestiile sunt binevenite!

Se lucreaza la el!
Material modificat de winkbet - Duminică, 17/06/2012, 3:21 PM
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 4:07 PM
Depinde ce pachet ai cumparat de la ucoz : http:www.winkbet.com/panel/?a=pro
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 3 | 4:08 PM
winkbet, site-ul este ok, mare succes cu el.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 4 | 4:12 PM
winkbet site este ok,dar ii trebuie imbunatatiri.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 5 | 4:17 PM
Off Topic - Anunt: Astazi 6/17/2012 sa actualizat regulamentul acestei sectiune a forumului http://forum.ucoz.ro/forum/20-9-1 .
Deoarece acest topic a fost creat inainte de actualizare nu va fi sters , dar doresc sa anunt ca urmatoarele anunturi de gen trebuiesc postate in acest topic => http://forum.ucoz.ro/forum/20-679-1 respectand regulamentul sectiunii.
On Topic: winkbet, per toatal site-ul tau imi place, e nice&clean si asta confera o navigare simpla pentru vizitatori.
O mica sugestie: ai putea sa folosesti un modul gen"blog,news" , iti vine mult mai usor sa administrezi site-ul astefel.
Succes cu el! happy
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 6 | 4:44 PM
pentru asa ceva sunt siteuri unde alegi normal daca cistiga sau 1x x2 12, mai multe sau mai putine goluri si pentru aceasta se da premii banesti reale.
Ceea ce faci tu e prea tare seamana a amageala...

Si felul de a spune cine cistiga

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 4:54 PM
43arin, se pare ca nu ai inteles ideea site-ului prezentat in acest topic.
Site-ul e menit sa te ajute pe tine ca parior cu sugestii privind
Quote (43arin)
daca cistiga sau 1x x2 12
astfel daca ajuti alti utilizatori ai acestui site cu pronosticuri castigatoare vei obtine premiul oferit la sfarsitul lunii.
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 8 | 5:24 PM
Danny, Danny, Inteles
Dar felul cum o face el nici nu intelegi in ce an va juca echipa si ce coieficiente si ce campionat

Ceva asemanator am si eu aici http://neoclin.ru/news
Dar e mai clar si un singur autor, ceea ce inspira incredere
edit---

Material modificat de 43arin - Duminică, 17/06/2012, 6:53 PM
winkbet
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 8:20 PM
Cica nu intelegi in ce an va juca echipa,site-ul este in constructie,meciurile afisate acum nu sunt reale,sunt niste exemple.
La site-urile unde castigi bani reali,la pariuri de tipurile alea,pui bani reale,sunt site-uri cu pariuri. Aici este pur si simplu un concurs,sunt site-uri in genul asta si in alte tari.

Normal daca e situ-ul tau,spui ca e mai clar,lasa pe alti sa aleaga,care idee si care site este mai clar.

Adăugat (17/06/2012, 7:20 PM)
---------------------------------------------
Danny imi poti spune te rog,daca am scriptul gratis ( initial ) oferit de ucoz,si am in footer acel banner catre voi,daca e totul ok!
Mersi

Material modificat de winkbet - Duminică, 17/06/2012, 8:14 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 10 | 8:54 PM
winkbet, da,e totul bine cu mini bannerul din footer.... daca nu ai achizitionat nici un cont premium inca iti recomand sa stergi din header aceasta linie
Code
<style type="text/css">.UhideBlock {display:none}</style>
altfel vei sfarsi bannat in cel mai scurt timp.
winkbet
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 10:48 PM
Danny,nu am acea linie in header.
Si banuiesc ca voi inainte de a banna pe cineva,anuntati! Pentru ca de ex,acum,nu gaseasc in header asa ceva.
Material modificat de winkbet - Duminică, 17/06/2012, 10:49 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 12 | 4:21 AM
winkbet, prin existenta acelui cod in sursa site-ului tau fara achizitionarea unui cont premium rezulta ascunderea reclamelor uCoz , iti recomand sa cauti acel cod si sa il elimini .
Ucoz isi rezerva dreptul de a bloca activitatea oricarui site ce incalca termenii si coditiile de utilizare fara nici un avertisment in prealabil. Citeste Termeni si conditii de utilizare
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 13 | 8:20 AM
Danny, Danny, la dinsul siteul e nou de atita codul inca nu este prezent
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » winkbet.com
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: