Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Traffic Exchange (GiveMeHits) Trafic Gratuit (GiveMeHits este un site care ofera schimb de trafic GRATUIT)
Traffic Exchange (GiveMeHits) Trafic Gratuit
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 16 | 5:16 PM
Cu ocazia sarbatorilor de iarna GiveMeHits va face cadoul 2 cupoane

Cod -> 2585
Cod -> 9822

Sarbatori Fericite

Adăugat (29/12/2012, 11:58 PM)
---------------------------------------------
Am observat ca in ultimele zile s-au inregistrat cativa noi utilizatori care provin si de aici de pe forum
Va rog sa cititi tutorialul despre cum se foloseste site-ul, altfel daca nu adaugati si nu setati cum trebuie nu veti putea primi vizite, like-uri etc
Tutorial in Engleza aici -> http://givemehits.net/howto.php
Sau
Urmariti acesti pasi:

1) Adauga site-ul tau sau pagina ta de facebook dand pe Add Site in meniul din dreapta al site-ului
2) Nu uitati sa selectati ce tip de site este Facebook, Google+, Traffic Exchange, YouTube (Daca nu alegeti cum trebuie nu veti putea primi vizite/like-uri)
3) Setati un CPC (Coins Per Click) reprezinta monedele care le primeste cel care iti da like, sau iti viziteaza site-ul
Dupa ce ati Urmat pasi de mai sus si ati dat Add Site

* Dati click pe My Sites din meniul din dreapta al site-ului
Acum trebuie sa alocati monede(credite) paginei adaugate anterior ( Pasul acesta este cel mai important, altfel nu veti primi vizite sau like-uri)
Selectati tipul de site adaugat din meniul unde scrie Facebook - Google - Youtube - Traffic Exchange

Va va aparea o lista cu cu site-urile adaugate de dvs. acum pentru a aloca credite pentru a primi vizite sau like-uri va trebui sa dati click pe si veti fi intrebati cate credite vreti sa alocati paginei setati cat doriti si dati Add Coins
Faceti un calcul rapid: de exemplu daca ati setat paginei un CPC de 2 si alocati paginei 100 de monede asta inseamna ca la acea pagina veti primi 50 de vizite sau likeuri in functie de tipul de site/pagina adaugat.

In curand voi reveni cu cateva cupoane special pentru utilizatori uCoz

Adăugat (06/01/2013, 0:51 AM)
---------------------------------------------
Cupoane
2571
5962

Adăugat (17/02/2013, 3:16 PM)
---------------------------------------------
Cupoane Noi !

Cod: 6719
Cod: 5828
Cod: 8974
Cod: 8761

Material modificat de nilatac22 - Duminică, 17/02/2013, 5:16 PM
avanglion
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 5:53 PM
colegu vezi ca la tine pe site merge ok treaba pana ma inregistrez si apoi ca sa intru pe site cu parola si id imi zice ca sunt incorecte. vezi c faci ca ceva nu merge bine la tine!
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 18 | 11:47 PM
Citat (avanglion)
colegu vezi ca la tine pe site merge ok treaba pana ma inregistrez si apoi ca sa intru pe site cu parola si id imi zice ca sunt incorecte. vezi c faci ca ceva nu merge bine la tine!


Trebuie sa dai click pe link-ul de activare care ti-a venit la adresa de email folosita la inregistrare biggrin
Success !

Adăugat (30/03/2013, 0:11 AM)
---------------------------------------------
2 Cupoane pentru utilizatori uCoz
6241
2110

Adăugat (06/04/2013, 10:52 PM)
---------------------------------------------
----NEWS----
GiveMeHits va anunta ca in curand va introduce un nou sistem cu mai multe metode de traffic exchange printre care:
Facebook Likes
Facebook Photo Likes (doar pagini)
Facebook Subscribers
LinkedIn Shares
Twitter Followers
Stumbleupon Followers
Traffic Exchange
YouTube Likes
YouTube Views
YouTube Subscribers
Banner Ads
SoundCloud Followers
Pinterest Followers
Pinterest Likes
Pinterest Repins

Vor exista doua categorii de utilizatori (Users & VIP Users)
In afara de asa zisele "Coins" vor exista si Credite in € pe care utilizatori le vor putea utiliza pentru a cumpara status-ul de VIP sau pentru a cumpara "Coins".

Din pacate utilizatori vor fi nevoiti sa se re-inregistreze pe noul sistem odata deschis, deoarece ne-a fost imposibil sa introducem in noul sistem vechile conturi.
Pentru a incuraja utilizatori sa se re-inregistreze vor fi alocate 250 de Coins si 1.50€ in fiecare cont la inregistrare.
Si asta nu este tot, zilnic veti primi un Bonus intre 5-10 Coins, si va exista si un sistem prin care veti putea castiga Coins si Credite (€) prin Referali, si vor exista si multe cupoane care va vor aduce Coins sau status-ul de VIP

IN CURAND NOUL SISTEMUL VA FI ACTUALIZAT, ASA CA VA RUGAM SA NE SUSTINETI, DEOARECE AVEM INCREDERE IN COMUNITATE uCoz smile
Ce parere aveti ?
Vom reveni curand cu noi informatii

---NEWS----

GiveMeHits a fost actualizat, va invitam sa va re-inregistrati.
www.givemehits.net/register.php

Material modificat de nilatac22 - Vineri, 12/04/2013, 3:28 AM
admin9894
Postări: 125
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 3:04 PM
eu deja am 324 de monede si nu am facut aproape nimic. dar nu prea inteleg cum functioneaza... adica faza cu trafficul. am dat add page, acum sa vedem daca functioneaza...
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 20 | 3:16 PM
Pai dupa cum am zis utilizatori sunt nevoiti sa se re-inregistreze, asa ca la inceput va fi putin mai dificil, incearca sa aduci utilizatori prin linkul tau personal, astfel vei castiga si monede si comunitatea va creste. Mai multi utilizatori= mai mult trafic.
Success

admin9894
Postări: 125
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 3:34 PM
ok. multumesc oricum. adica da sunt multe motoare de cautare si site-uri de traffic, dar pe mine nu ma deranjeaza faptul ca am site-ul inscris si aici. insa cel mai bun mijloc de promovare ramane acelasi, respectiv aducerea de continut de calitate mai repede decat celelalte site-uri de acelasi gen...
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 22 | 8:22 PM
Ai dreptate, dar totusi suntem cu toti de pareri diferite, unii poate opteaza pentru acest tip de promovare, alti poate nu smile
avanglion
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 23 | 0:33 AM
eu am fost inscris pana ieri pe acest site. chiar l-am folosit si am castigat iar apoi am utilizat punctele pt trafic. CEVA ceva sa vazut miscare dar nu foarte mult, se stie ca mai am de munca si de asteptat. ideiea sa aduci mai multe variante, cele enumerate mai sus, sunt de bun augur, eu cred ca o sa mearga si eu unul te sustin, chiar cred ca tre sa ma si reinregistrez pt ca de azi nu am mai putut sa ma logez pe cel vechi. totusi puteai trimite un email de instiintare. am sa continui oricum sa merg si pe varianta ta de site si trafic ...bafta!
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 24 | 2:15 AM
Multumesc pentru sustinere avanglion, am avut de gand sa trimit un email se instiintare, dar avand in vedere ca majoritatea utilizatorilor erau de pe uCoz, m-am gandit sa anunt doar aici, si pe pagina de Facebook.
Succes !

NoobPower
Postări: 15
Reputație: 0
Mesaj # 25 | 10:31 PM
Hai ca m-am bagat si eu, sa vedem ce o iesi happy
avanglion
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 26 | 3:32 PM
Adevarul este ca in acest nou site imi este mai greu sa consum creditele. Nu stiu de ce. Cred eu ca nu mai are multi membrii sau fac eu ceva gresit.
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 27 | 8:07 PM
@avanglion Depinde si de CPC ai setat la fiecare pagina adaugata, dar in primul rand dupa cum am zis site-ul este din nou la inceput, asta inseamna ca nu sunt foarte multi membrii inregistrati. Va fi greu pentru toti la inceput pana cand vor exista mai multi utilizatori pe site.
Cei inregistrati isi pot invita prieteni pe site prin link-ul personal de afiliere, astfel voi veti castiga 25 de monede si 0.10€ pentru fiecare membru adus pe site.

Adăugat (28/04/2013, 0:23 AM)
---------------------------------------------
Invitati un prieten prin link-ul personal de afiliere si castigi 75 de monede si 0.10€

Adăugat (13/05/2013, 7:07 PM)
---------------------------------------------
Salutare, azi am pentru voi un cupon, care poate fi folosit de 10 utilizatori
Cod: 3138UCOZ


DJAXL
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 28 | 8:30 PM
Citat (nilatac22)
@avanglion Depinde si de CPC ai setat la fiecare pagina adaugata, dar in primul rand dupa cum am zis site-ul este din nou la inceput, asta inseamna ca nu sunt foarte multi membrii inregistrati. Va fi greu pentru toti la inceput pana cand vor exista mai multi utilizatori pe site.
Cei inregistrati isi pot invita prieteni pe site prin link-ul personal de afiliere, astfel voi veti castiga 25 de monede si 0.10€ pentru fiecare membru adus pe site.

Adăugat (28/04/2013, 0:23 AM)
---------------------------------------------
Invitati un prieten prin link-ul personal de afiliere si castigi 75 de monede si 0.10€

Adăugat (13/05/2013, 7:07 PM)
---------------------------------------------
Salutare, azi am pentru voi un cupon, care poate fi folosit de 10 utilizatori
Cod: 3138UCOZ

NENE ne lasi? iti faci trafic la site si pe urma o redirectionezi ca vezi doamne contul tau a fost banat (bine ca nu crisana sau moldova) se pare ca aveti ip dinamic wow ce descoperire , dar nu te uiti sa vezi abonamentele , tatiiiiiiiiiiiiiiii nu va inscrieti in siteul cu pricina pentru ca are bug adica eu dau like pentru "feisbuc" dar pot sa-mi iau like-ul inapoi deci e bug bug bug ! nu stie ca sunt adrese de mai valide iar adminu doarme pe genunchi(nu stiu ai cui) .Deci este varza site-ul wacko surprised

varza din prisma traficului excange si din prisma adminului perseverent nu! deci faci trafic in schimb primesti ban !Oricum am renuntat la site !
Material modificat de DJAXL - Joi, 30/05/2013, 8:41 PM
nilatac22
Postări: 17
Reputație: 1
Mesaj # 29 | 8:14 PM
Inainte de toate exprimate bine si explicale utilizatorilor din ce motiv ti-am dat ban, daca ai fi cititi cu atentie termeni si conditiile de utilizare a serviciului ai fi aflat ca este admis un singur cont pe IP/persoana, avand in vedere ca tu ai adaugat pagini cu site-ul tau radiotribuna.... si ca ti-ai facut un alt cont de pe alt IP inregistrandute pe site cu un email cu acelasi nume a site-ului adaugat pe contul celalt adica radiotribuna....@yahoo.com asta inseamna ca 1 persoana are 2 conturi, ceea ce nu este admis pe site-ul meu, Am examinat si IP-urile de pe care te-ai inregistrat si sunt foarte asemanatoare pt a descoperi prin urmare ca fac parte din aceasi zona. Ar fi trebuit sa citesti termeni, deci nu veni aici cu chestii care un sunt adevarate doar pt faptul ca ai fost banat din cauza ne-atentiei tale. Ti-am reactivat contul banat chiar daca ai inceput sa fii tu tare in gura avand in vedere ca nu ti-am raspuns la email in ziua in care ai contactat prin modulul de pe site.
Deci dupa cum am spus nu veni cu pareri personale doar pt faptul ca ti-ai luat ban, si nu inventa chestii care nu exista, inca mai am email-urile trmise de tine. Am fost cat de posibil intelegator, nu cred ca o persoana ca tine are dreptul sa comenteze ceva in situatia asta. Deci te rog sa nu mai insisti pe acest subiect si sa nu faci pe "smecherul / victima". Nu te-a rugat nimeni te inregistrezi pe site si sa il folosesti.
Acesta nu este locul unde sa te certi, daca mai ai ceva de adaugat trimite-mi un PM sau email

Adăugat (09/11/2013, 7:14 PM)
---------------------------------------------
Salut tuturor
Azi am pentru voi un cupon, care poate fi folosit de inca 8 utilizatori
Cod: 3138UCOZ


Material modificat de nilatac22 - Sâmbătă, 01/06/2013, 5:39 PM
caullen
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 30 | 10:32 PM
Iar eu de ce nu mai am cont? Am strâns câteva cupoane și când să le folosesc, cică nu mai fac parte din baza de date, nu mai sunt user... E umilitor să pățești așa ceva!

Update: Mi-am refăcut contul, m-am înregistrat iar cu același username/mail, și am recuperat Creditele. Ciudat sistem.
Material modificat de caullen - Marţi, 03/12/2013, 11:49 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Traffic Exchange (GiveMeHits) Trafic Gratuit (GiveMeHits este un site care ofera schimb de trafic GRATUIT)
Căutare: