Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Mini-chat » Ajutor Mini-chat
Ajutor Mini-chat
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 16 | 8:11 PM
rebe35, tegul pentru miniChat e $CHAT_BOX$
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 17 | 9:04 PM
ai raspuns mai sus
intri in CP-ai in stanga innactiv apesi dai tg board iti apare in dreapta instale module gata
sper ca ai inteles
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 18 | 9:07 PM
dumi, de instalat la instalat, el zice de afisare, de si el automat se afiseaza in containeru 1 asta daca e template implicit si nu sa faut modificatii in container smile
Tim90
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 5:24 AM
spuneti-mi va rog cum sa pun pe site un media player shi sa cinte ...
adica sa se primeasca ca un post de radio ??/?
please... help help
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 20 | 7:34 PM
Tim90, te rog sa creezi un nou topic, nu are nicio treaba cu subiectul acestui topic.
IoN3L
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 2:53 PM
sal,spunetimi va rog cum sa pun chat in pagina principala
Material modificat de IoN3L - Sâmbătă, 04/02/2012, 2:54 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 22 | 3:02 PM
IoN3L, mai intai trebuie sa-l activezi in Control panel daca nu e activat,, in CP vei vedea sub meniu Inactive si dai la Tag board, acolo activezi, daca template-ul e implicit si nu ai umblat la builder, atunci el automat va aparea in containeru lateral.
IoN3L
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 23 | 3:07 PM
ms de ajutor
ingerasul
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 24 | 9:50 PM
offf asa imi prid urechile pe aici cine ma poate ajuta cu niste setari smile
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 25 | 9:54 PM
ingerasul, cu ce setari se te ajutam?
ingerasul
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 26 | 9:56 PM
esentiale cele ce fac saitul ...off suunt incepator smile
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 27 | 10:05 PM
ingerasul, acest topic este destin ajutorului in "Mini-chat", daca ai o intrebare despre aceasta problema intreaba aici, daca nu te rog sa creezi un alt topic cu problema ce o intampini la configurarea site-ului.
PiTzI
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 28 | 1:04 PM
Quote (rebe35)
buna cum pot instala mini-caht la mine pe site ca l-am cautat si la constructor si nu imi apare tag board ms mult


Intrii pe prima pagină a site-ului, dacă eşti administrator, intrii de sus din bară la Control Panel şi apoi dai la Inactive, şi dai la Tag Board. Dupa asta activezi constructorul pe site şi îl pui cu codul $CHAT_BOX$.

Baftă.
calofduti18
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 29 | 7:20 PM
fratiilor explicatii la oameni cum trebe!!! deci intrati in panoul de control al siteului vostru nu in bara de start in control panel wink si avetii la inactive mini chat si instlati modulul ii dati salvare sa gata wink multumesc ca am fost de ajutor biggrin biggrin biggrin cool eek eek eek
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 30 | 10:02 PM
calofduti18, ce problema ai gasit tu si nu au fost explicate cum trebe? Ce ai explicat tu, o explicat si PiTzI.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Mini-chat » Ajutor Mini-chat
Căutare: