• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Vă rog să mă ajutaţi (Calendar (Stil Vechi şi Stil Nou))
Vă rog să mă ajutaţi
crister_09
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:05 PM
Aş vrea să ştiu dacă se poate să fac ca calendarul să-mi arate Stilul Nou şi Stilul Vechi, [img]http://imageshack.us/photo/my-images/851/calendarwk.png/[/img] , şi încă ceva, azi după stil vechi e 25 februarie, dar nou e 9 martie. Şi la fiecare zi să fie imagini diferite, decît aceea, care am pus-o eu, adică azi să fie una, mîine să fie alta, fără ca eu să o schimb, că nu tot timpul o să fiu disponibil la ora 00:00 să o schimb. Şi încă ceva. eu la stil nou am pus: $DAY$ Marite, şi în fiecare lună o să trebuiască eu manual să schimb "Martie" în "Aprilie", nu există un $BBCODE$ pentru asta (adică pentru lună)?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 3:26 PM
crister_09, nu. Calendarul ucoz e pentru intrarile din modulul news si blog. modificari din astea nu sunt posibile.
general-thade
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:10 PM
ma poate ajuta si pe mn cnva? am facut si eo un site si doresc sa pun forum la el. cum fac asta? ma poate ajuta cnva? luati id-ul meu de mess daca nu mai intru aici ca nu ma prea stiu. multumesc mult tuturor.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 11:31 PM
general-thade, intrii in control panel si la inactive selectezi forum si il activezi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Vă rog să mă ajutaţi (Calendar (Stil Vechi şi Stil Nou))
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: