• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum sa adaug pe forum un cod
Cum sa adaug pe forum un cod
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 7:13 PM
As vrea sa adaug pe forum un cod pentru : Distribuie pentru a debloca .
Am gasit aici codul dar nu stiu unde sa il pun .
http://rpu.ucoz.ro/load/scripturi_pentru_ucoz/distribuie_pentru_a_debloca/1-1-0-228
Vreau sa il pun pe forum iar la unele topicuri , pentru a vedea continutul sa distribuie .
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 7:25 PM
Salut iulianstoian2, acest cod se poate pune oriunde vrei sa fie afisat iar la linia 10: dupa <div class="adl-inside-gate"> o sa scrie "codul tau aici", acolo poti pune un cod embed de exemplu de la un videoclip.

Eu personal sunt impotriva acestor scripturi care te forteaza sa distribui un anumit material. Ma face sa renunt imediat la acel site smile Daca intra-devar esti bun lumea va distribui materialul si fara sa il fortezi.

Material modificat de Remus - Miercuri, 20/08/2014, 7:27 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 3 | 8:00 PM
Remus are dreptate + că nu demult Facebook a început să penalizeze astfel de activităţi.
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 11:40 PM
Multumesc pentru pareri.De curand am gasit ca atunci cand postezi un subiect de discutie nou poti seta ca doar cei inregistrati sa vada continutul . Las balta distribuitul smile
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum sa adaug pe forum un cod
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: