• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum fac ca pe site sa bag doar Forumu? (Cum fac ca pe site sa bag doar Forumu?)
Cum fac ca pe site sa bag doar Forumu?
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 2:31 PM
Salut sunt nou pe ucoz si nu ma prea pricep , de o saptamana tot ma invart sa fac un site cat de cat reusit dar se pare ca nu prea imi iese . Pe prima pagina a site-ului mie unul nu imi place deloc ca sa postezi si as dorii sa stiu daca se poate sa pun forumu pe prima pagina .. vreau doar forumu atat pentru ca imi place foarte mult biggrin
Mai am o problema ... cand invit pe cineva sa se inregistreze nu imi apare utilizatorul cum ca sa inregistrat , prima oara am crezut ca nu stie persoana respectiva cum sa se inregistreze si am zis sa fac eu un cont si si pare ca a avut dreptate .
O zii buna incontinuare va doresc.

(Modificat de bigblog - Citeşte mesajul meu de mai jos.)
Material modificat de iulianstoian2 - Marţi, 19/08/2014, 2:31 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 3:18 PM
iulianstoian2, mai foloseşti bold, primeşti penalizare. Activezi modulul Forum şi la Setările generale (Panoul de Control » Meniul Setări » Setări generale şi la opţionea La deschiderea paginii principale, se redirecționează către alegi Forum. După asta dai clic pe Salvează.
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 3:54 PM
Mersii pentru raspuns si scuze pentru bold , nu am stiut smile
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum fac ca pe site sa bag doar Forumu? (Cum fac ca pe site sa bag doar Forumu?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: