• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Topic
Topic
Spyck
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:23 PM
Salutare ucoz as vrea sa spun o intrebare de exemplu : la pagina principala este niste butoane este un buton cu fifa 07 fifa 08 discuti etc...Si can fac un topic la discutii acel topic se pune peste tot si la fifa 07 si la fifa 08 dc ??
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 12:55 PM
Spyck, link site.
Spyck
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:57 PM
Bigblog nul pot trimitr da tiam scris mai sus ce e problema !!!!!!
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 1:01 PM
Spyck, ok, atunci aşteptăm răspunsul altcuiva, poate a înţeles mai bine întrebarea biggrin
Spyck
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:07 PM
Bigblog ok vb prin mesaje private ok sati mai zic cate ceva ok ?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 1:20 PM
Spyck, nu răspund la mesaje private. Apropo... Fără linkul site-ului nu putem verifica problema şi nu putem da niciun răspuns (sigur).

Edit: poţi să dai şi nişte screenshoturi. O imagine valorează cât 1000 de cuvinte smile Cu nişte imagini am putea înţelege mai bine ce vrei să spui.
Spyck
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 1:40 PM
Am facut o imagine cand apasa pe butonul fifa 07 imi arata asa :
http://i.imgur.com/QIAMM7S.png
Si acest lucru cand fac un topic la fifa 07 acel topic se pune si la fifa 07 si la fifa 11 si la discutii etc..
Ce pot face ?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 8 | 2:02 PM
Spyck, poate problema e cu atributele href, dar pentru a da răspuns corect şi sigur, te rog, dă-mi adresa site-ului tău.
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 9 | 3:43 PM
Spyck, incearca sa fii mai explicit, spune-ne ce vrei mai exact.

Din cate observ, problema cred ca vine de la butoanele din meniu, probabil nu le-ai dat o adresa corecta unde sa te duca. De exemplu la butonul FIFA 08, pune o adresa care sa te duca la forumul FIFA 08, cred ca asta vrei tu defapt sa faci nu?

Material modificat de Remus - Joi, 24/07/2014, 3:44 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 6:22 PM
Spyck,
1. Acest forum nu e tpu. Denumirea topicului trebu sa fie mai complex, astfel cand citesc denumirea sa inteleg o parte din problema.
2. Cand denunti o problema trebu sa fie insotita de o descriere clara, un screenshot si link la pagina cu pricina.

pe viitor risti penalizare pentru un astfel de topic.

Spyck
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 10:00 PM
Nu mai fac site !!!
Material modificat de Spyck - Vineri, 25/07/2014, 10:17 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 12 | 10:04 PM
Citat Muşatinu ()
2. Cand denunti o problema trebu sa fie insotita de o descriere clara, un screenshot si link la pagina cu pricina.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Topic
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: