• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Nu imi apare rangul utilizatorilor
Nu imi apare rangul utilizatorilor
admin6243
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:55 PM
Salutare,

Am facut si eu un site (www.mate.ucoz.ro) si nu reusesc sa fac sa imi apara rangul utilizatorilor atunci cand acestia posteaza pe forum.Cu aceasta ocazie as dori si cateva pareri despre site,sugestii si critici.Va rog biggrin

Site-ul elevilor constiinciosi
www.ratiune.com
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 7:26 PM
admin6243, de care rang vorbesti?, administrator, moderator.. astea? apare iconita


admin6243
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:37 PM
nu,ma refer la rangurile pe care le setez eu.cele 10 variante pe care le ai...nu stiu cum sa ma fac inteles... wacko

Adăugat (03/03/2014, 6:37 PM)
---------------------------------------------
ma gandesc ca este din cauza sablonului...la celelalte sabloane pe care le-am folosit nu am intampinat aceasta problema...


Site-ul elevilor constiinciosi
www.ratiune.com
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 7:58 PM
admin6243, ah...

uite in aspectul intrarii pentru forum Main » Customize design » Forum » Appearance of entries
In randul 6 ai conditia
Cod
<?if($GROUP_ICON$)?><div class="postRankIco">$GROUP_ICON$</div><?else?><div class="postRankIco">$USER_RANK_ICON$</div><?endif?>


o schimbi cu:

Cod
<?if($GROUP_ICON$)?><div class="postRankIco">$GROUP_ICON$</div><?endif?><?if($USER_RANK_ICON$)?><div class="postRankIco">$USER_RANK_ICON$
$USER_RANK_NAME$</div><?endif?>

admin6243
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:05 PM
Muşatinu, esti genial...si iarta-i te rog pe noii astia mai nepriceputi wink

multumesc mult cool

Site-ul elevilor constiinciosi
www.ratiune.com
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Nu imi apare rangul utilizatorilor
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: