• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Legaturi Externe (Legaturi externe pentru a urca in rank google!)
Legaturi Externe
YorNO
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:22 PM
Buna ziua,
Dupa cum bine stie toata lumea, Nea' Gooagal¬ (GOOGLE) claseaza pagina si in functie de cate legaturi externe indexate pe alte site-uri exista catre pagina dumneavoastra.
Dupa cum spune si titlu` si eu am nevoie de legaturi externe, asa ca doresc si ofer publicitate prin: adaugarea anumitor bannere, linkuri, etc ( ce doriti dvs ) pe site-ul meu in paginile indexate de google, in schimb cer si eu aceeasi rasplata adaugarea linkurilor sau bannerelor mele intr-o pagina indexata de google.
cine doreste sa creeze aceste legaturi externe cu mine sa-mi lase msj privat.
de asemenea puteti crea cu totii legaturi externe si intre voi. nu aveti nimic de pierdut, doar de castigat!
asa ca adaugati si un comment la acest topic pentru a fi abordat si de alti webmasteri.

Am cautat aceasta tema pe forum dar nu am gasit-o.. probabil nu exista, daca am gresit cu ceva imi cer scuze.
O zi buna! happy
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 2 | 6:59 PM
YorNO, un site de publicat daca se poate happy Vreau sa vad cu ce te lauzi biggrin

YorNO
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:43 PM
felicitari pentru siteul ce-l detii, siteul tau exista de 4 ani, din cate am citit, al meu este de 2 sapt.. e o diferenta foarte mare, momentan nu am ajuns sa am indexate atatea pagini cat ai tu.. nici nu ma laud cu siteul meu, mai am multe de lucrat la el, in plus de asta mai am si multe de invatat despre html, css, etc.. o sa-ti las un msj privat cu adresa siteului.

Adăugat (09/03/2014, 4:41 PM)
---------------------------------------------
uite, mi-a placut siteul tau, si m-am gandit sa fac si eu un site de filme online biggrin off dar mult este de munca la un site de filme online...

oricum sper sa ajung in 3-4 luni sa am peste 2.000 de filme pe el smile

Adăugat (09/03/2014, 4:43 PM)
---------------------------------------------
http://allbreak1.at.ua

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Legaturi Externe (Legaturi externe pentru a urca in rank google!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: