• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Am nevoie de ajutor
Am nevoie de ajutor
Rafael8219
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:30 PM
Ce s-a intamplat cu constructorul,la mine a disparut sad S-a scos,sau ce-i cu el?
Va rog sa ma ajutati!

Creaza site-uri gratuite cu ucoz!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:20 PM
Pentru afisarea Constructorului in Bara Admin de pe website, acceseaza Panoul de Control al site-ului: "Utilizatori" -> "Grupuri utilizatori" -> "Stabileste permisiunile pentru toate grupurile" -> "Altele" si activeaza optiunea "Editare design site" pentru grupul "Administratori".
Good things come to those who wait!
Rafael8219
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 6:07 PM
Multumesc mult de tot!!:) biggrin
Creaza site-uri gratuite cu ucoz!
stalkerval
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 9:10 PM
mersi si eu aveam nevoie....
gabitza
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:50 PM
Buna ziua!
Am intrat in panoul de control ca administrator si am modificat logo-ul ref.la denumirea forumului. Am incercat si sa modific dimensiunile fontului pentru aspectul general al forumului...nu am reusit, vroiam un font mai mic...dar, surpriza, am constatat cand am iesit din pagina de panou de control, ca nu-mi mai functioneaza accesarea din mouse a deschiderii paginilor...respectiv "manuta" care imi deschidea paginile...oare ce am facut??? ma puteti ajuta? nici ceilalti utilizatori nu pot deschide pagini din forum! nici in panoul de control nu mai pot intra!
Multumesc anticipat!

Adăugat (07/05/2018, 8:34 AM)
---------------------------------------------
cry

Adăugat (07/05/2018, 7:50 PM)
---------------------------------------------
http://www.desprefumat.com/forum/0-0-1-34

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 8:50 AM
gabitza, totul ar trebui să fie funcțional acum, te rog să verifici. Dimensiunea font-urilor se modifică prin CSS
Good things come to those who wait!
gabitza
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:07 AM
Daaa!
Multumesc frumos!
Pot sa stiu ce am facut gresit de am provocat asta? ...sa nu mai repet pe viitor cry
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 10:14 PM
gabitza, trebuie atenție mare la editarea codului site-ului - orice ștergere neintenționată a unei parți din cod poate avea astfel de rezultate, și nu numai.
Good things come to those who wait!
gabitza
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 9:32 AM
Multumesc!
Sincer, nu stiu unde gasesc acest cod...nu ma prea pricep...O sa fiu foarte atenta pe viitor!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 10 | 7:57 AM
gabitza, caută în CSS font-family - aici ar trebui făcută modificarea
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Am nevoie de ajutor
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: