• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum pot sa scap de "adding new entries"
Cum pot sa scap de "adding new entries"
Alext3r
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:33 PM
As dori sa scap de "adding new entries de pe pagina principala" deoarece ma cam incomodeaza ... si am cam gasit cum las putea elimina dar problema este urmatoarea trebuie sa sterg sau sa modific $Content$ ... Aceasta este imaginea cu $CONTENT$ Activat...[img][/img] iar imaginea dupa ce sterg $CONTENT$ este aceasta:[img][/img] nu mai pot publica nimica nimica numi apare publicarile.... Cum fac sa scap de "adding new entryes" de pe prima pagina fara sa imi afecteze publicarile!? Multumesc anticipat biggrin :D biggrin
Material modificat de Alext3r - Vineri, 26/04/2013, 9:34 PM
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 10:06 PM
Alext3r, intri in cpanel,page editor,page management,iar acolo ai paginile,da-i pe home(pagina principala),da-i pe cheita aceia din dreptul ei si stergi urmatorul cod
Cod
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:3px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$">Add news entry</a> ]</div><?endif?>

Ai grija ca ca sa ramana acest cod:
Cod
$LAST_NEWS$

Alext3r
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:25 PM
Multumesc daniel am rezolvat ^^
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Cum pot sa scap de "adding new entries"
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: