• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Iconite pentru forum
Iconite pentru forum
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 16 | 10:42 AM
Quote (Devil)
marius15, eu nu vad nicio sectiune cu numele Prezentarea membrilor si Tutoriale


Intradevar nu se vad fara nici o iconita arata foarte urat .In fine am vazut care este problema si sant 100% de acest lucru.
Am reusit sa introduc iconitele in cateva dintre forumurile si sectiunile deschise ,au mai ramas 2 in acest moment fara iconita insa nu se poate introduce indiferent prin ce mod as incerca sa le introduc Cineva imi spunea saptamana trecuta ca dupa introducerea linck-urilor pentru iconite nu trebuie sa apas butonul SCHIMBA
]Nu este adevarat daca nu este apasat acest buton dupa introducerea linck-ului nu se va intampla nimic.In urmatoarele spoilere voi incerca sa va mai prezint odata problema mea care in aceste momente persista in sectiunile FOTO FUNNY si PREZENTAREA MEMBRILOR





As mai putea veni cu o adaugare insa de aceasta data este legat de sectiunea muzica ,unde toate melodiile introduse sant reproduse fara probleme in primele ore de la introducerea in sectiune ,dupa cateva ore apar problemele :reproduceri cu intreruperi sau pur si simplu nu merg deloc .

O zi buna in continuare si astept o rezolvare pentru problemele mele
http://ordin.ucoz.com/forum/

Material modificat de marius15 - Luni, 17/10/2011, 10:43 AM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Iconite pentru forum
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: