• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » nu pot sa moghez pe alte forumuri :((( (Descrierea temei de discuție)
nu pot sa moghez pe alte forumuri :(((
marrya24
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:04 PM
buna, sunt marrya24 si sunt inregistrata pe 2 forumuri dragi mie, pe care nu ma pot loga de mai bine de 4 zile.interesant este ca aici ma pot loga si acolo nu, si fac exact acelasi lucru cry cry cry cry cry ..... pentru mine e foarte important. mi-am facut alte conturi dar degeaba....nu vrea si gata... unul dintre forumuri este ifumat-stop.ucoz.ro. va rog din suflet, daca puteti sa ma ajutati cu ceva....nu stiu cu ce....sa imi spuneti ce trebuie sa fac. va multumesc
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 5:38 PM
marrya24, intra in Panou de Control » Utilizatori » Setările modulului si verifica ce este bifat la Metodele permise de autorizare a utilizatorilor: .

Problema ar putea veni de la bifarea optiunii Utilizatori locali , eu iti recomand sa folosesti Utilizatori uID (uID) [?]
marrya
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:17 PM
Multumesc danny de raspuns. Am rezolvat facndu-mi alt cont. nu imi daa seama ce s-a intamplat. Dar important e ca am intrat
Va asteptam pe ifumat-stop.ucoz.ro daca vreti sa va lasati de fumat.
Mersi inca o data de promtitudine danny.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 1:34 AM
Cu mare placere marrya, frumoasa initiativa happy succes cu proiectul
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » nu pot sa moghez pe alte forumuri :((( (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: