• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Constructor Meniu Site New (Problema Constructor)
Constructor Meniu Site New
AdminGabiTa
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:02 PM
ATI VAZUT CAND INTRATI PE UCOZ PE FEREASTRA VOASTRA CU SITEURILE DAI CLIC PE UN SITE SAL VIZUALIZATI NU PE(CP) SUS DEASPUPRA PAGINI DVS VA APARE ASA :
general,control,adaugare,utilizatori,multimedia Constructor
CAND DAU PE
Constructor IMI APARE SA MODIFIC NUMELE SITE UNDE SCRIE [/b]''Site-ul Meu'' DUPA CE DAU SA SCHIMB ACEL NUME SI SA SALVEZ CUM AM SCRIS NU IMI MERGE CATEODATA MERGE CATEODATA NU CARE POATE FO PROBLEMA

SI AS MAI AVEA NEVOIE DE CEVA DACA SE POATE UN PLAYER PENTRU RADIO PROPRIU CODE CA NAM COD HTML LA EL MZ MULT SH BFT
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 5:02 PM
AdminGabiTa, modificati topicu fara caps si poate il voi citi.....
caullen
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:36 PM
Cu siguranta ai inserat vre-un javascript care nu e compatibil cu vreo-una din bibliotecile jQuery are site-ului care se ocupa si cu acel meniu de sus.

Scoate scriptul, sau daca nu-l gasesti, restaureaza sabloanele pe unde ai facut modificari si sigur site-ul isi va reveni. Gasesti o alternativa al acelui cod, sau scoate-l de tot.

Încă ceva. Scoate textul ăsta cu uppercase, cu majuscule, că-i deranjant la ochi! nu încerca să fii mai cu moț decât ceilalți. Muşatinu, are dreptate. Nici nu meriți să fii ajutat daca mai scrii așa. o zi bună!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Constructor Meniu Site New (Problema Constructor)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: