• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » [HELP] Topic-uri 20 mesaje +
[HELP] Topic-uri 20 mesaje +
DjZone
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:39 PM
Salut .. Am si eu o intrebare smile .. Exista vrun script care doar membrii cu 20 mesaje .. sa poata vedea link-ul sau sa poata citii topicul ?
Multumesc anticipat

P.S Nu stiu daca am dat un titlu adecvat .. sorry
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 9:03 PM
20 mesaje de care?
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 3 | 10:37 PM
DjZone, poti sa setezi ca dupa ce scrie 20 mesaje sa treaca automat la statusul "verificati" iar acel forum fa sqa-l poata vedea doar din grupa respectiva
paremise era asa functie.., poate fi diponibila doar pentru premiu account dar stiu ca am vazut undeva

DjZone
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 9:21 PM
Mersii 43arin, mai am o intrebare ... nu pot pune ca link`urile sa apara ceva de genul " Trebuie sa ai 10 posturi pentru a vedea link-ul " . .. sa le pun sa apara asa unui anumit grup .... ;d thx
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 5 | 9:38 PM
DjZone, daca unui anumit grup incearca

Code
<?if($USER_GROUP$='numar')?>trebu sa fiti mai activ ca sa vedeti link<?else?>bla bla bla<?endif?>

unde numar este idul la grup oaspete este 0 admin 1

DjZone
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 9:49 PM
43arin, nu merge .. apar link-urile la fel sad
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 10:17 PM
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 8 | 10:37 PM
DjZone, pentru ce modul si ce anume scrii?
da o adresa de site, ceva mai concret

daca doar pentru oaspeti iti trebuie goloseste hide

DjZone
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:32 PM
43arin, site-ul este www.expert-zone.eu/forum .. Muşatinu, Musatinu eu vreau ca acel script sa apara doar la utilizatori verificati .. tongue Am pus deja un script prin care nu pot vizualiza topicurile decat membrii dar as dorii inca unul pentru link-uri .. as dorii ca doar verificatii sa poata vedea link-urile .. userii normali nu:p mersii
Material modificat de DjZone - Joi, 30/08/2012, 11:33 PM
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 10 | 0:34 AM
DjZone, daca userii nu pot vedea topicul atunci lincurile nici atit
DjZone
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 5:28 AM
Userii pot vedea topicurile:|:|
Vizitatori adica cei ne-logati nu pot .. . as dorii ca doar verificatii sa poata vedea link-urile .. userii normali nu:p mersii
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 12 | 4:32 PM
incearca asa poate sa mearga
http://i.imgur.com/5S5d8.png

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » [HELP] Topic-uri 20 mesaje +
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: