• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Doar cei care au cont pe Ucoz pot scrie pe forumul meu?
Doar cei care au cont pe Ucoz pot scrie pe forumul meu?
giulywedding
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:16 PM
Mi-am creat de curand un site My WebPage Si as vrea ca mai multe persoane sa scrie pe forum pentru a face cat mai cunoscut siteul. Ma intreb daca se poate crea un cont doar pentru siteul meu cum sunt alte siteuri(cu plata). As dori sa-mi raspunda si mie careva. Va multumesc anticipat
Material modificat de giulywedding - Joi, 17/05/2012, 12:20 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:08 PM
giulywedding, cum adica cont doar pentru site-ul tau?
giulywedding
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 1:20 PM
Ma refer la siteul facut pe ucoz
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 5:06 PM
giulywedding, fii mai explicit nici eu nu am inteles. Cum adica sa se faca cont doar pentru site-ul tau ?
giulywedding
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:12 PM
Vroiam ca intreb de ce nu exista o modalitate ca si utilizatorii externi sa se logheze pe site-ul creat de mine. Am inteles ca se poate prin facebook dar stie cineva cum se face acest lucru?
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 7:14 PM
giulywedding, in control panel in setari utilizatori >> dai click pe setarii

Principală » Utilizatori » Setările modulului

dupa ai aja ei te intreaba

Metodele permise de autorizare a utilizatorilor: Utilizatori uNet (uID) [?]
Utilizatori locali [?]

Utilizatori locali sunt cei care se pot loga numai daca isi fac cont pe site la tine, cei cu cont din ucoz nu pot intrat numai cei care sia facut cont la tine pe site,

Dupa asta iti pui tu scripturi pe bani etc sau sa inregistreze la o anumita ora,

succes

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 10:03 PM
giulywedding, prin facebook e posibil, insa trebuie cumparat pachetul PHP.
[GM]Alexz0r
Postări: 14
Reputație: -1
Mesaj # 8 | 6:35 PM
Se poate prin facebook,doar cu pachet PHP
Iar faza cu site-ul,decat daca au cont pot,asta in cazul in care nu ai un pachet PHP si poti sa faci script de facebook...
Eu am pus parola la toate forumurile,pentru ca cei "Guest"[vizitator] sa nu poata intra in acele topicuri decat cu parola stabilita de catre mine !
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Doar cei care au cont pe Ucoz pot scrie pe forumul meu?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: