• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Poti schimba regulile forumului?
Poti schimba regulile forumului?
Visătorul
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:21 PM
Salut, de curând mi-am făcut un site cu ajutorul sistemului uCoz.Aş dori in general să folosesc forumul. Intrebarea este următoarea: Pot schimba regulile forumului? (Le găseşti aici).
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 11:26 PM
Salut Visătorul,
Pentru a edita regulile inta in Control Panel > Forum > Forum rules dupa care editezi regulile dupa cum vrei, apesi save si gata.

Visătorul
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 0:29 AM
Quote (Remus)
Salut Visătorul,
Pentru a edita regulile inta in Control Panel > Forum > Forum rules dupa care editezi regulile dupa cum vrei, apesi save si gata.

Multumesc pentru raspunsul dat, dar eu am intrebat daca pot edita regulile forumului (daca am voie). Deci am voie sa editez regulile forumului?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 0:30 AM
Visătorul, Da
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 1:00 AM
Visătorul, regulile forumului tau le poti modifica , dar daca tu vrei sa spui ca daca ai voie sa modifici regulamentru forumului uCoz , atunci trebuie sa iti spun ca acest regulament a fost impus de catre proprietarii firmei uCoz , si ca aceste reguli (de pe forum.ucoz.ro) nu pot fi modificate de catre oricine.
Visătorul
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 5:11 PM
Eu mă refeream l-a site-ul meu. E forumul meu deci cred că am voie să le modific, ţinând cont că este o platforma gratuita.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 5:32 PM
Visătorul, forumul tau fa ce vrei cu regulile tale... cam urat spus da e cel mai clar smile
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 8 | 0:25 AM
Rezolvat


Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Poti schimba regulile forumului?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: