• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Upload pagini (Posibilitate)
Upload pagini
vladvlad23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:58 PM
Este posibil sa scriu in html o pagina si sa o incarc pe ucoz ? Scuze daca am gresit categoria.
Material modificat de vladvlad23 - Sâmbătă, 18/02/2012, 2:58 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 3:08 PM
vladvlad23, da, este posibil. Incarci pagina html in Managerul de fisiere.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 2:52 AM
vladvlad23, da faci cum a zis Devil, dar iti dau o ideie super buna.. deci daca faci cum zice devil va fi asa adresa paginii: http://adresa_site/nume_pagina.html

eu insa am facut asa http://maxrom.ucoz.com/contactati-ne/
de fapt asa pagina pe uCoz nu-i dar procedezi in felu urmator in File manager creezi un folder cu denumirea dorita si in el incarci pagina dorita oblgatoriu cu numele index.html si vei primi ca la mine smile

vladvlad23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 11:16 AM
Ok, acuma o alta intrebare cum scap de pagina care mi-a dat-o ucoz. Adica am pagina aia da eu vreau sa o schimb cu pagina pe care am uploadat-o. Deci mai pe scurt vreau ca pagina care o uploadez eu sa fie homepage ? Pot ? Cum ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 12:13 PM
vladvlad23, asa nu se poate
vladvlad23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 12:30 PM
Pacat, da oricum am gasit o solutie nu stiu cat de buna da am gasit-o, ca am vrut sa schimb designul la pagina adica de ex sa am linkurile de pagini sus, etc. si din moment ce nu prea stiam cum sa le fac am zis ca poate pot schimba pagina din start si e mai simplu, oricum mersi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 12:33 PM
vladvlad23, nu am inteles, ce ai facut?
vladvlad23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 12:55 PM
Deci eu vroiam sa-i schimb aspectul cu totul si din moment ce nu stiam cum, am vrut sa pun o alta pagina complet schimbata. Intelegi ? Mi s-a parut mai simplu dar daca nu se poate nu se poate. De exemplu site-ul ce mi l-ai aratat mai sus este total schimbat. Si din moment ce nu am reusit sa-l schimb (ori nu se poate ca trebuie upgrade ori se poate si nu am reusit eu) m-am gandit sa fac alta total schimbata. Intelegi ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 9 | 8:33 PM
vladvlad23, ca pagina principala nu poti sa faci, dar poti face sa fie pe oricare alta pagina.
vladvlad23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 5:25 PM
asta am inteles eu ma refeream ca pagina principala, topic solved
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 11 | 10:22 PM
vladvlad23, este posibil 100% sati pui orice pagina ca pagina principala, si cu ce reclame vrei tu te intereseaza cum se face lasami com sau dami PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Upload pagini (Posibilitate)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: