• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Problema schimbare titlu
Problema schimbare titlu
Aseeno
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:12 PM
Buna seara. Am o problema cu editarea site-ului . Sus pe site imi scrie ”Site-ul meu” cum pot modifica. Am mai facut o alta tema mai devreme tot despre aceasta problema. Si mi-a dat un site unde arata sa intru la ”constructor” am intrat dar nu imi apare scrisul apare total negru. Vre-o alta solutiie? sad
Material modificat de Aseeno - Vineri, 18/07/2014, 9:13 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 9:28 PM
Aseeno, cea de-a doua variantă de-aici: http://forum.ucoz.ro/forum/6-1489-1#9657
Aseeno
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:34 PM
Asta a fost si prima. Dar problema este ca atunci cand dau pe ”Constructor” Imi dispare scrisul si poza . Dece?

Adăugat (18/07/2014, 8:34 PM)
---------------------------------------------
A scuze acum am observat si partea a 2-a. Dar si aici este o problema , La sectiuni globale nu imi apare ”Partea superioara a site-ului si cea inferioara” imi apare doar Primul recipient si Al 2-lea recipient la sectiuni globale.

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 10:04 PM
Aseeno, sper sa-ti fie de folos: http://screencast.com/t/ASSsf1dfj . In cazul sablonului ales de tine, apare Editorul de Antet (detalii despre el gasesti aici)
Good things come to those who wait!
Aseeno
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:06 AM
Am rezolvat dar mersi oricum.. Am schimbat sablonul dupa aceea numele si am schimbat la loc sablonul :)) . Nu era mare filozifie. Dar are un fel de bug sablonul acela
kello
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 7:35 PM
salut,si eu as vrea sa schimb fontul...dar nu am idee cum
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 7 | 8:12 PM
kello, te rog, pe data viitoare postează doar odată întrebarea ta pe forum. În cealaltă temă de discuţie ai primit răspunsul.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Problema schimbare titlu
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: