• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Nu merge email-ul
Nu merge email-ul
Catalin7685
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:57 AM
Am facut un o forma de contact si nu primesc nici un email cand trimit. Am reinstalat si instalat din nou, si nu merge, nu primesc nimic, m-am uitat si in Spam si nu era. Am schimbat si emailurile dar pe nici unul nu primesc nimic. Cum pot rezolva asta?
Link-ul: http://papiumateinfo.ucoz.ro/index/0-3
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 12:27 PM
Catalin7685, dacă folosești un e-mail pe Yahoo, trimite-mi te rog adresa mailului respectiv într-un mesaj privat pentru a investiga situația. Dacă nu e pe Yahoo, trimite-mi mailul pe care l-ai folosit oricum, pentru orice eventualitate. Mulțumesc
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Catalin7685
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:40 PM
mersi de ajutor
Iuli@
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 3:12 PM
Buna,
Am nevoie de putin ajutor. Nu pot accesa sau crea documente in Google drive. In urma cu cateva zile mi s-a trimis mesaj cum ca cineva ar fi incercat sa intre in mail-ul meu. Am schimbat parola iar astazi cand am vrut sa accesez un document din drive nu se deschide. I-am dat restart, am iesit si intrat din nou doar ca nu ma lasa sa accesez nici un document nici sa creez altul nou. Am intrat de pe alt browser, iar din memoria alocata am ocupata doar 10%.
Cum pot sa deschid socumentele?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 8:46 PM
Iuli@, posibil să ai o extensie nedorită instalată în Browser. Încercă să ții apăsată tasta CTRL în timp ce încerci să deschizi documentul. Dacă tot nu funcționează, contactează din partea dreaptă sus asistența tehnică google aici (click).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Nu merge email-ul
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: