• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Nu mai pot accesa meniul.
Nu mai pot accesa meniul.
ReadyForWarr
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:16 AM
Salutare, in primul rand.
Am o problema la editorul de pagini, cred.. Am umblat pe undeva, cel mai probabil pe la Editor de pagini -> Paginile site-ului -> WYSIWYG , iar acum cand intru pe site, oriunde as da click imi apare cursorul normal (ca in word cand scrii) si pot sterge sau inlocui orice cuvant de pe pagina principala, caci pe alta nu pot intra pentru ca daca dau click pe alta pagina din meniu imi duce acolo cursorul si atat... are cineva vreo idee? va rog.
Multumesc anticipat!
Material modificat de ReadyForWarr - Marţi, 02/07/2013, 10:41 AM
kpk1l
Postări: 197
Reputație: 13
Mesaj # 2 | 4:17 AM
salutare.
in primul rand!!! -- da un nume corespunzator topicului pt ca asa ajuti pe altii ce folosesc optiunea de cautare.
2 - lasa site sa vedem

ReadyForWarr
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:40 AM
http://fmi-univ-ovidiu.ucoz.ro/ . Ma scuzati pentru numele necorespunzator la topicului.

p.s. problema mea seamana ca si cum as avea "constructorul activ" si as vrea sa modific ceva de pe site... dar nu este activ.
Material modificat de ReadyForWarr - Marţi, 02/07/2013, 10:49 AM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 11:12 AM
ReadyForWarr,

in aspectul paginii ai
Cod
<body style="margin:0px; padding:0px; background-color: #8DACC2;color:#01324E;" contenteditable="true">

stergi
Cod
contenteditable="true"

ReadyForWarr
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 12:17 PM
A mers. Multumesc frumos! Sa traiesti 1000 de ani ! biggrin

Adăugat (02/07/2013, 11:17 AM)
---------------------------------------------
Salut. Mai am o intrebare. Pot cumva sa modific adresa site-ului fara a creea altul ? adica din fmi-univ-ovidiu.ucoz.ro sau fac fmi-univ-ovidius.ucoz.ro . Am gresit aseara cand l-am creat si abia acum mi-am dat seama... Mersi anticipat

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 12:22 PM
ReadyForWarr, asa nu se poate
ReadyForWarr
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 2:35 PM
Ok, am inteles. Multumesc frumos. Oricum cred ca problema mea cu adresa a aparut din cauza adresei prea mare. Banuiesc ca a fost un "resize" automat al adresei.
Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 8 | 4:31 PM
ReadyForWarr, Gresit, uCoz nu face resize , el doar te opreste din scris biggrin , incearca sa creezi un site nou si o sa vezi ca nu iti permite mai multe caractere sa scrii. A fost doar o greseala mecanica.
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Nu mai pot accesa meniul.
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: