• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Fereastra cind intri (Um pic de ajutor ?)
Fereastra cind intri
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:39 PM
Am vazut la unii ca cind intri la ei in site apare o fereastra medie unde scrie like sau altceva .
Exemplu aici
Imi trebuie ceva de genu de inregistrare smile
Pentru site-ul meu
Material modificat de -xF-Fox[:X] - Joi, 25/04/2013, 7:56 PM
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 8:16 PM
-xF-Fox[:X], adauga codul asta in header(partea superioara a site-ului) sau in footer(partea inferioara a site-ului) sau daca nu in paginile unde vrei sa apara
Cod
<?if($USER_LOGGED_IN$)?><?else?><script type="text/javascript">window.onload = function () {new _uWnd('site','',-275,-70,{align:'center',header:0,resize:0,nomove:1,modal:0},'<div>Pentru vizionarea filmelor, gratis,<br>înregistrează-te sau conectează-te!</div><hr><a href="/index/3">Înregistrare</a> | <a href="javascript://" onclick="_uWnd.close(\'site\');new _uWnd(\'LF\',\' \',-250,-110,{autosize:0,closeonesc:1,resize:1},{url:\'/index/40\'});return false;">Autentificare</a> | <a href="javascript://" onclick="_uWnd.close(\'site\')">Închide fereastra</a><hr>');}</script><?endif?>

il modifici si tu dupa bunul plac
o sa apara ceva de genul:

-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:22 PM
Am facut cum ai zis dar nu merge
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 4 | 8:24 PM
-xF-Fox[:X], te-ai delogat,apare doar la vizitatori,am intrat eu acum si apare biggrin
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:26 PM
aa ok ms smile
AdryanAdy
Postări: 51
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 7:42 PM
Si acel cod merge si pe forum adica ca instintare cand intri pe un topic ??
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 7 | 11:33 PM
AdryanAdy, merge peste tot unde este pus biggrin
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Fereastra cind intri (Um pic de ajutor ?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: