• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Butonul adauga intrare stiri pe celelalte pagini din Meniu (AJUTOR!!!)
Butonul adauga intrare stiri pe celelalte pagini din Meniu
tenisan
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:10 PM
Vreau sa adaug butonul ,,adauga stiri noi''si pe celelalte pagini alea meniului.Am inteles ca trebuie sa fac o pagina dinamica....am adaugat o pagina dinamica cum ar trebui dar degeaba!!!!!!!nu apare butonul de adaugare intrere stiri pe pagina aceea!!!Va rog nu imi mai spuneti ca nu amf acut bine pt ca am facut insa nu apare butonul!!idul meu este:fara id-uri de messenher pe forum (totul se discuta aici nu pe messenger) va rog ajutatima!!!
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 8:24 PM
tenisan, o poti face adaugand acest cod
Code
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:3px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$">Adăugare intrare ştiri</a> ]</div><?endif?>

in fiecare pagina.
tenisan
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:29 PM
L-am pus la paginile site-ului insa degeaba..... sad
Am reusit sa il pun insa cand dau sa pun o stire noua se posteaza pe pagina principala iar eu vreau in pagina aceea!!
Material modificat de tenisan - Miercuri, 04/07/2012, 8:33 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 8:32 PM
tenisan, codul e testat si functionabil 100% , daca tu zici ca tie nu iti merge atunci ai alta problema sau incerci sa faci ceva ce nu se poate in sistemul uCoz.
tenisan
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:37 PM
Am reusit sa il pun insa cand dau sa pun o stire noua se posteaza pe pagina principala iar eu vreau in pagina aceea!!
Admin5648
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 9:05 PM
tenisan, Imposibil să se posteze pe paginile noi (gen /index/0-2, /index/0-3, /index/0-4...). E valabil doar pentru module - Catalogul de fişiere, Blogul, Catalogul de articole ...
tenisan
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 11:09 PM
Si ce este de facut?Exista vreo solutie??
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 8 | 8:47 AM
tenisan adaugi urmatorul cod unde vrei sa iti apara butonul cu adauga stiri.

Code
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:3px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$">Adăugare intrare ştiri</a> ]</div><?endif?>
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 11:10 AM
CosminSpaceMusic, citeste toate postarile cand dai un raspuns deoarece sa raspuns deja cu aceasta solutie

Quote (Danny)
tenisan, o poti face adaugand acest cod
Code


in fiecare pagina.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 10 | 12:32 PM
Danny ok,imi cer scuze.
Admin_George
Postări: 6
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 4:49 PM
(Danny)
tenisan, o poti face adaugand acest cod
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:3px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$">Adăugare intrare ştiri</a> ]</div><?endif?>1
2

in fiecare pagina.

Tot in pagina principala se posteaza....... angry angry angry angry
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Butonul adauga intrare stiri pe celelalte pagini din Meniu (AJUTOR!!!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: