• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » "Adaugare intrare" si pe alte pagini decat cea principala
"Adaugare intrare" si pe alte pagini decat cea principala
ike195GVP
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:55 PM
Salut!
Am si eu o problema.
Dupa cum cred cum se intelege si din titlu, vreau sa stiu daca pot adauga noi intrari si pe alta pagina decat cea principala.
Am creat o noua pagina in dorinta de a avea un buton cu care pot crea articole in acea pagina,dar defapt este doar o simpla pagina.Adica vreau sa spun ca daca vreau sa postez mai multe articole in acea pagina le pot posta doar ca un singur post.Mai pe scurt vreau o noua pagina care sa semene cu pagina principala
Nu stiu daca m-am facut inteles,dar sper ca cineva va intelege!

Mersi
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 11:38 PM
ike195GVP, creezi o noua pagina dinamica, pe care o denumesti cum vrei si poti pune ce continut vrei, exact ca pe pagina principala. Pentru a creea o pagina dinamica intri in Control panel --> Principală » Editor de pagini » Administrarea intrărilor --> Adauga pagina nou
tenisan
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:03 PM
@Devil nu ai inteles....si eu am aceeasi problema offf...!!!!!!Va rog ajutatima!
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 8:26 PM
tenisan, ti-am raspuns in acest topic la problema http://forum.ucoz.ro/forum/8-1488-1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » "Adaugare intrare" si pe alte pagini decat cea principala
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: