• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Catalog nou de articole:) (Cum il fac?)
Catalog nou de articole:)
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 1 | 1:20 PM
Am si eu o intrebare simpla si daca cineva ar putea sa ma ajute ar fi excelent:)
As vrea sa stiu daca pe langa catalogul existent de articole sa mai creez unul pe o pagina distincta(acolo vreau sa adaug jocuri, si daca le las decat asa pe o pagina simpla se vor incarca toate deodata).
Si daca pot sa imi explice cineva cum daca se poate:)
Si as vrea sa mai stiu daca pot rearanja sectiunile din meniu adica sa le pun in alta ordine.
Multumesc anticipat:)

Material modificat de Gravedigger - Sâmbătă, 07/04/2012, 1:23 PM
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 5:25 PM
Gravedigger, ai modulul Jocuri online

daca nu poti face o pagina Html si sa pui pe pagina imaginile la jocuri iar apoi sa te folosesti de scriptul de la jocuri online sa tise deschide o fereastra ajax cand da click pe imagine si in ia iti va aparea jocul;)

Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 3 | 0:52 AM
Deci eu as vrea sa creez un catalog de articole separat iar in acesta sa adaug in cate un articol cate un joc cu coduri html:)
In modulul cu jocuri unele trebuiesc descarcate sau majoritatea trebuiesc activate daca nu ma insel:)
Dar pe mine ma intereaseaza sa mai creez un catalog ca am nev pe mai multe pagini:)

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 0:57 AM
Gravedigger, pai modulul jocuri online este si descarcabile si online majoritatea sunt descarcabile da dar tu tile poti pune online

cautama aici :>>>YM:::<>>>yonutzsweetboy<<< sa vb ca aici vb 1000 de mesaje si te pot ajuta eu poate biggrin

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Editorul de pagini » Catalog nou de articole:) (Cum il fac?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: