• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » BLOCAREA CONTULUI
BLOCAREA CONTULUI
ionel1993
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:27 PM
Buna as dori sa ma lamureasca si pe mine cineva daca se poate?De ce mi sa blocat contul cu acest email:ionelstar31@yahoo.com sunt incepator pe acest site nu prea stiu.sI INCA CEVA CAND II DAU SUS LA CONTUL DVS ESTE BLOCAT IMI APARE ASTA :Automatic entries posting.:CE AS PUTEA SA FAC PT A INLATURA PROBLEMA?a rog frumos ajutatima.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 11:06 PM
ionel1993, spune-mi te rog adresa website-ului tau pentru a verifica in sistemul nostru.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ionel1993
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 6:21 PM
Site-ul meu este mp3pealese.ucoz.ro
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 7:11 PM
ionel1993, Automatic entries posting.

asta inseamna ca ati folosit un script care adauga intrari intr-o perioada scurta de timp, astfel ca actiunile acelui script incarca serverul pe care se afla site-ul dvs.

Ce scripturi ati folosit? daca se poate cu link catre sursa...

ionel1993
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:45 PM
Pai am luat fisiere de pe servers-uploads.com linkul de unde se poate descarca fisierele respective.Si in acest caz ce ar trebui sa fac ca sa nu mi se deblocheze contul?
Material modificat de ionel1993 - Miercuri, 11/01/2012, 8:04 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 2:02 AM
ionel1993, acolo scrie contactati administratia din control panel.. eu am patin ccam la fel am contactat administratia am explicat care script a provocat aceasta dauna si le-am zis ca scriptu a fost inlaturat.. in cazul tau nu stiu.. trebuie sa fi mai explicit ce ai adaugat.
Ciucurashu
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 2:39 AM
Buna seara am si eu o intrebare sunt la fel incepator in domeniu dar vreau sa stiu daca se merita sa intru in aceasta afacere ?
Intrebarea mea este am ceva de castigat daca fac un site ? adica primesc ceva pt ca cineva imi viziteaza site-ul ?
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 8 | 2:43 AM
Ciucurashu, Cand ai multe vizite, altii incepatori ca tine doresc sa isi promoveze site-ul lor. Cum o fac ? Apeleaza la un site cu multe vizite si cer un banner contra cost. Asta e o metoda.
Alta Google Adsense. Cu Google Adsense esti platit pentru fiecare click pe care il dai pe anuntul lor.
Dar sa nu te gandesti ca este asa de simplu sa faci bani. Uneori necesita ani de zile, dar in final se merita ! E ca si cum ai face o facultate, dupa ce o termini poti castiga bani.

dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 3:22 AM
dar nici la finele facultatii nimeni nu-ti garanteaza castiguri fara munca respect
FilmeNoi
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 7:50 AM
te rog eu frumos ajutama sam fac sa mearga siteul asta inapoi am muncit din greu sal fac cunoscut si plin de vizite iar acum am urmatorul msj
Contul dvs. este blocat!
Automatic entries posting.
Contul dvs. este blocat!. adica miau blokat doar contu sau urmeaza sami stearga siteul definitiv va rog mult ajutatima cu problema asta ca nu mai stiu ce-sa mai fac adresa siteul care este blokat contu este www.filmebune.ucoz.ro asta sa intamplat cand in partitia /board am pus niste texte copiate depe google mai precis niste dags taguri google nau fost scripturi sau alceva decat txt scrise si am incarcat in http://numesite.ucoz.ro/board acele scrisuri txt cam fro 50 unu dupa altu si stiu cu siguranta ca din cauza aia ma blokat dar asta nu inseamna ca vreau sami pierd si siteul de filme pacat de iel id meu dj_remix2011 ,or radio.denisa va rog sad sad sad sad cry
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 11 | 1:08 PM
FilmeNoi, scrie la suportu tehnic, cere-ti scuze si promitele ca nu vei mai face asa, ca nu ai stiut ca actiunile tale incarca serverul
FilmeNoi
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 0:11 AM
ami cer mii de scuze va rog sa ma iertati daca am gresit va rog mult un site ucoz ce am muncit ani de zile la iel sa se duca de rapa inseamna o viata pentru mine inca odata va rog sa ma iertati echipa ucoz daca am gresit si promit ca nam sa mai gresesc sad
Material modificat de FilmeNoi - Vineri, 16/05/2014, 0:12 AM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 13 | 3:57 PM
FilmeNoi, scrie la suportul technic! Nu pe forum.
Intri în panelul de control, apeşi în meniul de sus pe Ajutor, apoi selectezi Asistenţă technică - sau scrii aici: http://www.ucoz.ro/contact
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 14 | 9:43 PM
FilmeNoi, vezi te rog aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
SORIN
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 15 | 3:29 PM
Publică text
Material modificat de SORIN - Miercuri, 09/07/2014, 4:22 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » BLOCAREA CONTULUI
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: