• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Vizualizare forum (Um pic de ajutor ?)
Vizualizare forum
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:34 PM
Nu stiu daca este de rezolvat dar eu cind intru la mine pe forum imi arata totul bine rind in rind cum am dorit dar la altii arata totul imprastiat cum sa rezolv ? Este de la monitor credca.

Adăugat (14/05/2013, 10:34 PM)
---------------------------------------------
Exemplu cum imi arata mie :

Material modificat de -xF-Fox[:X] - Marţi, 14/05/2013, 11:02 PM
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 11:36 PM
-xF-Fox[:X], mai degraba cred ca e de la browser,internet explorer e praf(vorbesc de versiunile vechi 6,7,8)
adevarul este ca este un pic dezordonat site-ul si la cate scripturi nefolositoare ai in el e normal sa nu functioneze cum trebuie biggrin

-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:39 PM
La mine e Google Chrome sau cum se mai numeste biggrin Mozila pfff jos cu ea dar nu ii pot face nimic sa arate normal si la altii >?
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 4 | 11:44 PM
-xF-Fox[:X], tu ai template mobil se regleaza singur in functie de rezolutia monitorului si probabil de asta se vede vede la altii dezordonat
sincer sa fiu nici eu nu ma pricep prea bine la css biggrin

-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:45 PM
MAma draga ce .... nu pre imi place ca dezordoneaza dar imi place tare designul .... Mda ms oricum
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Vizualizare forum (Um pic de ajutor ?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: