• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Grupa Premium (Descrierea temei de discuție)
Grupa Premium
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 9:43 PM
Salut as dori sa creez pe site abonemente pentru utilizatori astfel cine plateste sa zicem suma x ... sa fie promovat in grupa y pentru perioada Z.. si de altfel si automat sa expire ... sa nu ma chinui eu sa ii mut dintro grupa in alta ..
Este posibil .. sau este vreo undeva asa script

Material modificat de Evollution - Sâmbătă, 09/03/2013, 9:45 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 7:03 PM
Evollution, trebuie să utilizezi serviciile unui programator, este nevoie de JavaScript și PHP aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 2:33 PM
ok as putea sa cumpar php in acest caz .. dar este vreo undeva scriptul facut ?! smile ca sa nu ma chinui eu biggrin

Adăugat (17/03/2013, 12:33 PM)
---------------------------------------------
si in plus ns de ce dar mie nu imi apare la servicii .. pack-ul programator maximum e Premium ($8.99)

si inca ceva daca achizitionez doar php nu serviciile programator nu o sa pot face asa ceva?


ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:16 PM
Evollution, scriprul facut nu exista, insa sunt programatori care asteapta cu mare zel ca sa-i platesti pentru scripturi.
Citat (Evollution)
si in plus ns de ce dar mie nu imi apare la servicii
10 min mi-a uat ca sa inteleg ca ns al tau nu are nici o legatura cu propozitia in intreg. daca nu gasesti pachetul programator, te adresezi la suportu tehnic.
Si vei putea face scripturile dorite fara pachet. Cel mai bine e sa te apropii de programatori si mai intai sa-i intrebi daca ei pot face acest script cu plata prin visa sms orange... care ai nevoie tu. poti sa te adresezi la baietii de aici http://www.ujs.su/index/0-3 sunt rusi, da sper ca stiu engleza.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Grupa Premium (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: